معاون سیاسی وزیر كشور:

میزهای خدمت در استانها فعال تر از همیشه دنبال شود

میزهای خدمت در استانها فعال تر از همیشه دنبال شود

محفل: به گزارش محفل، معاون سیاسی وزیر کشور، جلب رضایت مردم و ایجاد امید در جامعه را یکی از دغدغه های دولت سیزدهم برشمرد و اظهار داشت: میزهای خدمت در استانها فعال تر از همیشه دنبال شود.


به گزارش محفل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محمدرضا غلامرضا روز چهارشنبه در همایش معاونان و مدیران سیاسی استانداری های سراسر کشور اضافه کرد: معاونان سیاسی با تشکیل اتاق های فکر، محیط شناسی قوی و همه جانبه ای از وضعیت سیاسی استان داشته باشند.
وی به تجربه نگاری در سطوح استانی اشاره نمود و افزود: تجربه های موفق و عملیاتی باید به اشتراک گذاشته شود.
ارتقای زمینه های مشارکت در انتخابات سال آتی از دیگر محورهای یاد شده معاون سیاسی وزیر کشور در نشست امروز بود که اظهار داشت: مهم ترین ضرورت ارتقای مشارکت، جلب رضایتمندی مردم و ارتقای سرمایه اجتماعی است و در این حوزه معاونان سیاسی استانداری ها از ظرفیت های در اختیار استفاده موثر به عمل آورند.
غلامرضا با اعلان اینکه معیشت مردم دغدغه اصلی دولت سیزدهم است؛ اظهار داشت: لازم است میزهای خدمت در استانها فعال تر از همیشه دنبال شود و با روش های خلاقانه در جلب رضایت بیشتر مردم کوشا باشیم.
وی با اشاره به این که دشمن بدنبال ایجاد فضای دو قطبی و ناامیدی در جامعه است؛ اشاره کرد: باید با هوشمندی و تعامل هر چه قوی تر، ابتکار عمل را در دست داشته باشیم.
استفاده از ظرفیت هایی چون راویان پیشرفت در استانها و توجه عمیق به فریضه جهاد تبیین برای بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نسل های جوان، محورهای دیگر یاد شده معاون سیاسی وزیر کشور در این همایش بود.
غلامرضا دراین زمینه اشاره کرد: شناسایی حلقه های میانی همچون احزاب، تشکل های صنفی، مساجد، کانون های دانشگاهی و علمی و استفاده از این ظرفیت، ضرورت جدی است و این کار در استانها بر دوش معاونان سیاسی قرار دارد.
وی از معاونان سیاسی استانداری ها خواست با زبان گفت و گو و تعامل، از ظرفیت های احزاب و تشکل های صنفی برای پیشبرد مسائل پیشرفت استان بهره گیرند.
منبع:

1401/11/13
16:19:47
5.0 / 5
552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
محفل