سردار غیب پرور:

از تورم و تحریم ها دلخوریم اما زخم زدن به پیکره انقلاب را نمی پذیریم

از تورم و تحریم ها دلخوریم اما زخم زدن به پیکره انقلاب را نمی پذیریم

محفل: به گزارش محفل، کرمان جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه زمینی امام علی (علیه السلام) اظهار داشت: طی سه ماه اخیر دیدیم تعدادی افراد معلوم الحال دنبال به آشوب کشیدن کشور بودند و نباید در چنین شرایطی گرفتار تردید شویم که این همان بصیرت است.


سردار غلامحسین غیب پرور شامگاه ۹ دی ماه در آیین یادواره شهدای شهرستان جیرفت و سومین سالگرد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مصلای جیرفت با بیان خاطراتی از حاج قاسم سلیمانی در دوران دفاع مقدس اظهار داشت: حاج قاسم نقطه ثقل و تکیه گاه بود و شجاعت همراه با راز و نیاز شبانه داشت و غیضش از دشمن تمام شدنی نبود اما پیش خانواده های شهدا و رزمندگان دل نرمی داشت و رقیق القلب بود.
وی حاج قاسم را مصداق بارز" أَشِدَّاءُ عَلَی الْکُفَّارِ رُحَمَاءُ بَیْنَهُمْ..." دانست و اضافه کرد: حاج قاسم سلیمانی پس از دوران دفاع مقدس همچنان لباس جهاد در راه خدا پوشیده بود و کسی بدون این لباس نمی توانست تصورش کند و جبهه مقاومت را در اوج ناامیدی بشار اسد و مشاورانش، فرماندهی کرد و سوال اینجاست چه کسی مایه قوت و سکینه دل برای همه دنیا شد؟ او یک مرد جهانی است و دشمن نمی توانست حاج قاسم را تحمل کند.
سردار غیب پرور بی اعتنایی به دنیا را از خصوصیات اخلاقی و بارز حاج قاسم عنوان نمود و اظهار داشت: اصلا به دنیا و مافیها اعتقادی نداشت.
وی خطاب به شرکت کنندگان در این آیین و همه ملت ایران و آزادیخواهان جهان اسلام اظهار داشت: حاج قاسم را ظاهرا از امت اسلام جدا کردند و الان گشاده دست تر است. اسرائیل غاصب اشتباه کرد و همان رژیمی که رهبر ما گفتند 80 سالگی خودش را نخواهید دید به همراه بقیه هم دستانشان سزای کارشان را بیش از این خواهند دید.
جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه زمینی امام علی (علیه السلام) به حوادث اخیر در کشور نیز اشاره نمود و اضافه کرد: طی سه ماه اخیر دیدیم تعدادی افراد معلوم الحال دنبال به آشوب کشیدن کشور بودند و نباید در چنین شرایطی گرفتار تردید شویم که این همان بصیرت است.
این فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان عبرت های قیام عاشورا اظهار داشت: چرا شب عاشورا عده ای خیمه امام را ترک کردند؟ اگر به موضوع عمیق نگاه نماییم می بینیم عاشورا مالا مال از عبرت است.
وی فتنه هایی همچون سال 88، سال 98 و سه ماهه اخیر را تصریح کرد و اظهار داشت: طبق گفته رهبر معظم انقلاب خیلی ها رفوزه شدند و نتوانستند جبران کنند و این مسیر ادامه دارد و سال 98 و امسال هم می خواستند به بهانه مرگ یک خانم کشور را به آتش بکشند اما درود بر همه کسانی که سینه سپر کردند و از کشور دفاع کردند.
غیب پرور جنگ سه ماهه اخیر را ترکیبی و سازمان یافته عنوان نمود که توسط معاندین، غرب و شرق طراحی شده و اظهار داشت: در سه ماه اخیر جنگ ترکیبی را برای ما طراحی کردند و جریان مُرده سلطنت طلبان نیز آمدند اما نقش بد را آلمان ها داشتند. همین ها بودند که مردم ما را با بمب هایی که در اختیار صدام قرار دادند، قتل عام کردند و به خاک و خون کشیدند.
وی از سکوت برخی خواص و دستگاه دیپلماسی گلایه نمود و اضافه کرد: به دولت احترام می گذاریم اما از دستگاه دیپلماسی گلایه داریم که برخورد انقلابی نمی کنند. وقتی آمریکا به تنهایی 50 میلیون دلار می گذارد حساب و کتاب هایی کرده بودند که ظرف مدت کوتاهی کار را تمام کنند.
وی با بیان این مطلب که از بیکاری، تورم و تحریم ها دلخوریم اما هر کس برسد یک زخم به پیکره انقلاب بزند پذیرفته نیست، اظهار داشت: همه جا را آتش زدند اینها به دیانت ما حمله کردند و موضوع فقط کشف حجاب نیست بلکه دهن کجی به همه مسلک پیامبر اسلام است.
جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه زمینی امام علی (علیه السلام) در ادامه سخنانش اظهار داشت: قسمتی از ایمان، ایمان به شهدا و امام است و باید پای انقلاب باشید در محفل شهدا و حاج قاسم روایت مقاومت را اعلام نماییم برای اینکه با اهمیت ترین خاصیت حاج قاسم مقاومت توام با اخلاص بود.
وی از سکوت تعدادی از خواص نیز گلایه نمود و اظهار داشت: چرا بعضی سکوت کردند و انقلاب را تنها گذاشتند؟
غیب پرور از همگان خواست با تاسی از مکتب حاج قاسم، پیوند خودرا با آرمان های شهدا و ولایت محکم کنند.
منبع:

1401/10/10
10:32:31
5.0 / 5
475
تگهای خبر: حكم , دولت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل