جلیلی:

دشمن به چاقوکشی روی آورده است

دشمن به چاقوکشی روی آورده است

به گزارش محفل، یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه انتخابهای دشمن از روی میز کنار می رود، اظهار داشت: آنها امروز به چاقوکشی روی آورده اند.


به گزراش ایسنا، سعید جلیلی عصر امروز در دانشگاه امیرکبیر ضمن اشاره به نحوه شهادت شهید عجمیان اظهار نمود: این جوان که مسلح نبود را به بدترین شکل به شهادت رساندند. ببینید با بدن بی جانش چه رفتاری انجام دادند. البته از این رفتار با افتخار یاد می کنند و روسای برخی کشورها هم با کسانی که از این اقدامات حمایت کرده، دست دادهو عکس یادگاری می گیرند.
وی افزود: شهدای هسته ای ما همه تحصیل کرده داخل کشور بودند و دشمن می بیند که ملت ما روی پای خود ایستاده و تولید قدرت، عزت و افتخار می کند. خودشان می گویند که فشار حداکثری شکست فاحش خورده است. انتخابهای دشمن یکی یکی از روی میز کنار می رود و امروز به چاقوکشی روی آورده است.
جلیلی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن با ناامن کردن کشور به دنبال کسب موفقیت است، خاطرنشان کرد: آمار کشته های کرونایی همین کشورهایی که مدعی پیشرفت و علم هستند را نه با استناد به آمار جمهوری اسلامی بلکه با استناد به آمار خودشان بررسی کنید. آمریکا ۱۹۰۰ کشته، فرانسه ۷۰۰ کشته، انگلیس ۴۷۰ کشته و آلمان ۸۸۰ کشته داشته است. مگر آنها نمی گفتند که ایران خیلی عقب است؟ حتی واکسن را از ما تحریم کردند. این ها آماری است که خودشان عرضه کرده اند.
وی افزود: اختلاف آنها با ما اختلاف سیاسی یا اقتصادی نیست بلکه هماوردی تمدنی است و آنها می بینند که تمدن جدیدی درحال شکل گیری است. آنها می بینند که ملتی پیدا شده که روی پای خود می ایستد ازاین رو بدترین فشارها را می آورند ولی زمانی می گفتند سیم خاردار نمی دهند اما امروز دغدغه آنها اینست که اگر پهپاد ایران به فلان کشور برسد، توازن جنگ به هم می خورد. آلمان حالا نگران مردم ایران است؟ آنها که زمانی بمب شیمیایی می دادند و روی سر مردم ایران ریخته می شد، نگران نبودند؟1401/10/05
11:27:18
5.0 / 5
455
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
محفل