رئیسی در جمع كارگران و مدیران مجتمع فولاد قائنات تاكید كرد

راه اندازی مجتمع فولاد قائنات نماد کار دانش بنیان به حساب می آید

راه اندازی مجتمع فولاد قائنات نماد کار دانش بنیان به حساب می آید

به گزارش محفل، رئیس جمهور در جمع کارگران و مدیران مجتمع فولاد قائنات تکمیل زنجیره تولید، بهره گیری از نیروی انسانی بومی، کاهش آلایندگی، ایفای مسئولیت های اجتماعی و استفاده از پساب را همچون مسائل مهمی دانست که باید مورد توجه قرار گیرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی پس از ظهر امروز پنجشنبه در ادامه برنامه های اولین مقصد از دومین دور سفرهای استانی دولت مردمی، بعد از افتتاح واحد احیای مستقیم مجتمع فولاد قائنات، در جمع کارگران و مدیران این مجتمع تولیدی اظهار داشت: راه اندازی این مجتمع از مصادیق عمل به شعار سال است چون که هم نماد کار دانش بنیان به حساب می آید و هم سبب ایجاد اشتغال پایدار شده است.
رئیس جمهور با قدردانی از همه دست اندرکاران ساخت و راه اندازی این واحد عظیم صنعتی اضافه کرد: توسعه این واحد صنعتی و تولیدی را تا تکمیل زنجیره کانل تولید فولاد ادامه دهید.
رئیسی از مدیران مجتمع فولاد قائنات برای جذب نیروهای بومی هم تقدیر نمود و عنوان کرد: توجه به ایفای صحیح، دقیق و کامل مسئولیت های اجتماعی و هم کوشش برای کاهش هر چه بیشتر آلایندگی های مجتمع های صنعتی برای مناطق اطراف خود هم از دیگر مسایل مهم و ضروری برای مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی است.
رئیس جمهور به آب بر بودن صنعت فولاد اشاره و خاطرنشان کرد: استفاده از پساب شهری در این مجتمع را به شکل جدی پیگیری و به مردم و بخصوص کشاورزان در این حوزه اطلاع رسانی لازم را انجام دهید تا نگرانی های آنان در زمینه کمبود منابع آبی برطرف شود.
منبع:

1401/09/25
11:51:26
5.0 / 5
502
تگهای خبر: پیگیری , دولت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان محفل
محفل