معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران:

مدیران برای آسودگی مردم فداکاری کنند

مدیران برای آسودگی مردم فداکاری کنند

محفل: به گزارش محفل، مازندران معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران، اظهار داشت: مدیران باید آسایش خودرا فدای آسودگی و امنیت مردم کنند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، روح الله سلگی شب گذشته در جمع مدیران دستگاه های اجرائی مازندران، اضافه کرد: خدمت رسانی بی منت به مردم خاصیت بارز دولت سیزدهم است.
وی با تأکید بر لزوم توجه به اصل بازرسی برای تضمین سلامت جریان امور در دستگاه های اجرائی، تصریح کرد: نظارت بر چگونگی روند امور در دستگاهها راهبرد مدیریتی است.
این مسئول اشاره کرد: مدیران در نظام اسلامی شٱنی جز خدمتگذاری صادقانه ندارند.
وی مدیریت درحکومت دینی زیر پرچم ولایت و رهبری را افتخار ابدی دانست و اضافه کرد: کوشش برای ارتقای کارآمدی حکومت دینی رسالت خطیر مدیران کشور است.
سلگی اشاره کرد: افزایش تلاش و همت مدیران برای گره گشایی از مشکلات کشور سبب امنیت ملی و متضمن تقویت پایه های حکومت دینی می شود.
وی با اشاره به تلاش سازمان یافته دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی، تصریح کرد: تبلیغات پرحجم برای ارائه تصویر ناکارآمد از نظام اسلامی راهبرد همیشگی دشمنان مقابل انقلاب اسلامی است.
رییس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران با اشاره به شکست توطئه سنگین دشمنان مقابل کشورمان در حوادث اخیر، اظهار داشت: هوشیاری و بصیرت مردم و همراهی آنان با مسئولان رمز عبور از همه توطئه ها و پیشتازی به سمت قله های پیشرفت آرمانی است.
سلگی با اعلان اینکه واپسگرایی و عقب ماندگی از نیازهای نو به نوی جامعه آفت زاست، بر لزوم بهره مندی از اندیشه های پاک و ناب جریان انقلاب برای پیشبرد امور در عرصه حکمرانی اصرار کرد و اضافه کرد: مدیران انقلابی و دغدغه مند باید چتر خدمت رسانی خودرا روی همه اقوام ایرانی با سلایق مختلف بگسترانند تا شکافی در جامعه رخ ندهد.
معاون استاندار مازندران کوشش برای اختلاف افکنی و چند دستگی در میان اقشار مردم را اقدامی خطرناک و ناهمسو با آرمانهای انقلاب دانست و اشاره کرد: پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی آرمان واحد مردم و مسئولان است.1401/09/20
14:43:30
5.0 / 5
485
تگهای خبر: حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان محفل
محفل