فرمانده سپاه پاسداران:

ایرانی مستقل و خوداتکا می خواهیم

ایرانی مستقل و خوداتکا می خواهیم

به گزارش محفل، فارس فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: ما ایرانی می خواهیم مستقل و خوداتکا که بتواند همه نیازهای خویش را تأمین و از منافع حیاتی کشور و مظلومان مقتدرانه دفاع کند.


سردار حسین سلامی پنج شنبه ۱۰ آذرماه در اجتماع ۱۰ هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی فارس در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز با تبریک سالروز میلاد حضرت زینب کبری(س) پیام آور کربلا، بیان کرد: حضرت زینب(س)، تجلی والای انسانی و عرفانی در قالب یک زن است.
او با اعلان اینکه طی ۴۳ سال بعد از پیروزی انقلاب تا حالا برای غلبه بر هر مشکل، چالش، بحران و هر جنگی یک فرمول دفاع همه جانبه داشته ایم، اضافه کرد: امام(ره) شجره طیبه بسیج را در این راه پابرجا ساختند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همین طور با اعلان اینکه هر گره ای هرچند پیچیده، با دست بسیجیان باز شده و خواهد شد، اشاره کرد: بسیجیان به پای فرزند رسول خدا صادق الوعد بوده و در هر صحنه سختی به داد مردم رسیده اند.
سلامی اشاره کرد: اگر همه دنیا در اوج نابرابری قدرت، جنگی به مردم تحمیل کرد، بسیجیان پابرجا در کنار مردم ایستادند و ترس و وحشت را به درون سنگرهای دشمن بردند و در بین باران گلوله ها ذکر گفتند و سرزمین های اشغال شده را آزاد کردند.
او؛ عظمت بسیج را از آن دانست که همه استکبار و دشمنان ما در همه جای دنیا برای نابودی آن تلاش می کنند و بیان کرد: بسیجیان قوی تر، مستحکم تر و ثابت قدم تر از همیشه ایستاده اند.


فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همین طور با اعلان اینکه همه آنها که با هر چه در دست دارند، می کوشند در قلب مرد و زن ایرانی تردید ایجاد کنند، اما به تعبیر قرآن نمی توانند حتی شیئی را از بسیجیان بگیرند، عنوان کرد: بسیجی نخستین کسی است که در سیل، زلزله، حریق و جنگ به میدان می آید و در هر عرصه ای می درخشد.
سلامی افزود: اگر فقر در جایی از سرزمینمان رخ بنماید، اولین کسانی که وارد عرصه می شوند، بسیجیان هستند که جان خودرا در بیابان ها و خیابان ها به خطر می اندازد تا زندگی مردم به خطر نیفتد. بسیج و بسیجیان هنوز در صحنه حاضر هستند و سرود پیروزی می خوانند و امید را به ارمغان می آورند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همین طور با اعلان اینکه در مقابل بسیج، دشمنان مختلفی وجود دارد، افزود: اینها در کلام مثل هم عمل می کنند و آمده اند که نور بسیج را خاموش کنند، چونکه از این تجلی نور خدا هراس دارند.
سلامی با اشاره به عاجز بودن دشمنان در مقابل رهبری و بسیج، اشاره کرد: رهبر ما نائب امام زمان(عج) است و چند موضوع را به افتخار ملی تبدیل نموده که آمریکا نمیتواند آن را بپذیرد و یکی از این مسائل، محکم در برجام ایستاده و به مرتبه ای رسیده است که پذیرش یا عدم پذیرش بزجام برای ایران اهمیتی نداشته باشد.
او اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در دیگر کشورها با تدبیر مقام معظم رهبری نفوذ یافته و سبب شده استقلال واقعی به ارمغان بیاورد و ایران درحال ساخته شدن است و این امر، برای دشمنان و استکبار، قابل قبول نیست.
فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به این که امروز به رغم تلاش و خواسته دشمنان که می خواهند از ایران مخروبه بسازند، همه مردم و بسیج در کوشش برای ساختن ایران آباد و مستقل است، اظهار داشت: ایران توانسته امروز به عنوان یک قدرت مقتدر ظاهر شود و دشمن درحال فرار از جهان اسلام است و وقتی می بیند هرچه فشار بیاورد، این ملت مستحکم تر می شود، به غضب می آید، برای همین با دخالت آشکار و درپس پرده، هدایت سیاسی آشوب در ایران را دنبال می کنند تا اهدافشان را محقق کنند؛ ملت در مقابل جریان آمریکایی ایستاده است، همه پرچم به دست هستند و می دانند خواب آمریکایی ها برای این ملت چیست؟
سلامی اشاره کرد: دشمنان می خواهند جوانان ما پیرو مدل اندیشه غربی باشند و سعودی بیندیشند، آنها میخواهند جوانان ما شنوای اراجیفشان برای عقب نگه داشتن این سرزمین باشند.
او اظهار داشت: آنها وحدت ملت ایران را نمی خواهند بدین سبب وقتی جوانان ما در تیم ملی پیروز شوند، آنها غمگین می شوند و می کوشند حتی در میدان های ورزشی هم از پیروزی خوشحال نشوند، اما این ملت قوی، مقتدر و عزیز است. دشمن نمی خواهد ملت ایران در هیچ عرصه ای پیشرفت کند، اما ما چنین ایرانی نمی خواهیم، ما ایرانی می خواهیم مستقل و خوداتکا که بتواند همه نیازهای خودرا تامین و از منافع حیاتی کشور و مظلومان مقتدرانه دفاع کند.
سلامی اشاره کرد: ما ایران مقتدر عزیز را می خواهیم و تا وقتی جوانان در صحنه هستند، چنین ایرانی ایجاد می شود. تا دشمن از لانه خود بیرون نیاید، نمی توانیم او را شکست دهیم، ما می خواهیم خواب های شوم دشمن قرار این سرزمین را آشفته نماییم و آنرا تحقق نیافته ببینیم، می خواهیم ایرانی بمانیم و مسلمان ایرانی باشیم.
فرمانده سپاه پاسداران اظهار داشت: ما یک ملتیم، قهرمانان بزرگی داریم، شهیدان نیرومندی زیرخاک داریم که هرکدام حجتی برای پیش بردن این تمدن زیبا و بزرگ هستند. ما نه فقط برای شکست نخوردن، بلکه برای شکست دشمن نیرو داریم و رهبری داریم که ما را در راه رشد و تعالی قرار می دهد، جوانانی داریم که ماهواره می سازند، انرژی هسته ای را بر سر سفره می آورند، کشتزارهای عظیم، انرژی نفت و همه ابزارهای یک پیشرفت عظیم را داریم، اما اصلی ترین سرمایه ما در قلوب مردم است که ایمان و اراده است.


منبع:

1401/09/12
10:01:04
5.0 / 5
440
تگهای خبر: اقتصاد , حكم , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
محفل