مشاور عالی فرمانده كل سپاه:

تغییرات گسترده ای در زمینه اقتصاد باید اتفاق بیفتد

تغییرات گسترده ای در زمینه اقتصاد باید اتفاق بیفتد

به گزارش محفل، بوشهر مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در زمینه اقتصاد به شکل سلبی و ایجابی نیاز است که تغییرات گسترده ای در کشور اتفاق بیفتد.


حجت الاسلام حسین طائب شامگاه سه شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر با اشاره به حوادث اخیر اظهار داشت: در زمینه اقتصاد به شکل سلبی و ایجابی نیاز است که تغییرات گسترده ای در کشور اتفاق بیفتد؛ البته این تغییرات مدتی است که اتفاق افتاده اما باید مردم در زمینه های اقتصادی آنرا حس کنند.
به گفته وی، در کشور با مشکلی به نام بزرگ نمایی روبه رو هستیم بطوریکه تصویری بزرگ از فساد در جامعه از مسئولان به مردم نشان داده می شود، اما برخورد با آن نوع فساد دارای تصویری بمراتب کوچک تر است؛ وقتی در محاکم قضایی برای رسیدگی به یک پرونده اختلال اقتصادی شاهد این هستیم که چندین هزار برگه از یک پرونده تخلف نشان داده می شود، مردم انتظار دارند که نوع برخورد نیز به همان اندازه بزرگ به آنها گزارش شود.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه افزود: در صورتیکه بعد از چندین ماه معطلی که ناشی از رسیدگی قضایی است تصویری کوچک و در حد یک پاراگراف به آنها داده می شود، وقتی مردم یک مسئول خطاکار را درحال مجازات حبس ببینند برایشان باورپذیر است که با فساد و فاسدان برخورد شده است.
طائب عنوان کرد: در زمان مسئولیت در سازمان اطلاعات سپاه، با همکاری قوه قضاییه به پرونده های فساد فراوانی رسیدگی کردیم که بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان به بیت المال و دولت برگشت شد، اما به سبب این که تصویر خوبی از برخورد قوه قضایی با بی نظمی گران اقتصادی در اختیار مردم قرار نگرفت مردم همان میزان تخلف را دیدند و شبهه هایشان باقی ماند.
وی اظهار داشت: حالا شورای امنیت ملی با راهبری و محوریت مقابله با این جنگ ترکیبی وارد میدان شده و با تقسیم وظائف عملا به شکل مناسبی درحال مدیریت این جنگ است.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: افق اینترنت و فعالیت شبکه های پیامرسان خارجی در کشورمان هستم به شرطی که با مدیران آنها صحبت شود و آنها را متقاعد کرد مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و با گذاشتن دفاتری در کشور، فعالیت کنند.

1401/09/02
12:46:21
5.0 / 5
457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل