فرمانده كل سپاه پاسداران:

آمریکا می خواهد، آرامش را از خیابان های ما بگیرد

آمریکا می خواهد، آرامش را از خیابان های ما بگیرد

محفل: به گزارش محفل، قم فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: باید هوشیار باشند که این توطئه دشمنان ما است. آمریکا می خواهد که آرامش را از خیابان های ما بگیرد و سفینه هایمان را به آسمان نفرستیم.


سرلشکر سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، ۲۶ آبان در کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید استان قم که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اعلان اینکه شهادت جایگاهی بزرگ و معراجی برای رسیدن به خداوند و شهدا هم چراغ راهی هستند تا راه را گام نکنیم و هر یک ستاره ای پرفروغ هستند، اظهار داشت: شهدا سازندگان یک هویت عظیم بر اساس فضائل دین در جامعه ما هستند و نشانه ها و علل بر حق استقامت یک امت در مقابل یک جهان قدرت مستکبر هستند.

وی افزود: نخل قامت شهدا روی زمین فرو افتاد اما شجره طیبه اسلام در سرزمین اسلام قد کشید و ریشه های این درخت تناور در عمق احساس و ایمان مردم ما عمیق شد و پیکره این شجره وسیع شد و شاخه های آن عزت، اعتبار، منزلت و کرامت برای مسلمانان آفرید.

وی با اعلان اینکه شهدا سپر بلای امت شدند و برای حفظ حرمت نوامیس جان خویش را تقدیم کردند، افزود: شهدا کسانی هستند که سبب شدند که ما از وادی ظلمات به نور وارد شدیم آنان تنشان را بر گلوله ها زدند تا گلوله ها بر خاک این سرزمین فرو نیاید.

سلامی اظهار داشت: شهدای از کالبد مادی جسم به درآمدند و به معراج رفتند و پر کشیدند و به ما پرواز یاد دادند شهدا رخساره سرنوشت ابدی ملت را ترسیم کردن چونکه شهادت یک حقیقت جاری است و یک حقیقت برای مدت کوتاهی از زمان و مکانی کوچک نیست بلکه شهادت یک عظمت الهی است.
دشمن به جنگ شهدا آمده است

وی با تکیه بر این که امروز دشمن به جنگ با شهدا آمده است، اظهار نمود: آرایش سیاسی یک صحنه جهانی که در آن آرایه بهم پیوسته ای از شیاطین عالم وجود دارد را مشاهده هستیم، آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، اسرائیل، سعودی و دیگران در یک آرایش سیاسی بهم فشرده و جدی در امتداد ائتلاف های سیاسی گذشته خود به جنگ، خدا، رسول و شهیدان آمده اند.

وی با اعلان اینکه صف آرایی دشمن ژرفای یک توطئه عظیم ضد ملت را نشان داده است و عده ای در داخل هم بازیچه دشمن شده اند تا ملت ایران را از بین ببرند، خاطرنشان کرد: ملت ایران با طلوع خورشید اسلام از مشرق زمین، کافران را متعجب و بر کفر غلبه کرده و خورشید انقلاب از مشرق عالم طلوع کرد و پادشاهی که نماد استعمار و استبداد بود را درهم شکست، بت ها شکسته شد و ابراهیم آمد و پیام وحی را به گوش جهانیان رسانید.

سلامی اظهار داشت: دشمن از انقلاب متعجب شد و احساس کرد جهان تغییر کرده است و امام خمینی(ره) رخسار عالم را با انقلاب تغییر داد، دشمن به جنگ دست زد و لشکرکشی کرد و تمرکز خویش را بر قلب انقلاب اسلامی گذاشتند و شهدای والامقام با دست های خالی و قلب های مطمئن و مستحکم مقابل دشمن ایستادند و با قدم های ثابت و قول ثابت دشمن را تضعیف کردند، قول ثابتی که از ولایت مداری دم می زد و همین ولایت مداری باعث شکست دشمن شد.

فرمانده کل سپاه ضمن اشاره به حمله آمریکا به ایران در طبس مطرح کرد: جسد آمریکا بود که در بیابان های طبس می سوخت و بار دیگر امدادهای الهی به معرض نمایش گذاشته شد و کافران متعجب شدند.

وی اظهار داشت: هر چه ضد ملت کار انجام دادند و پدیده تکفیر را منتشر نمودند تا با انتشار یک اسلام جعلی و ساخته دست استعمار انگلیس و آمریکا، انقلاب اسلامی را از نفوذ بیاندازند اما امت اسلام با میدان داری یک رهبر بزرگ که نائب امام زمان(عج) است او که مدبر است و با نقش آفرینی حاج قاسم سلیمانی توانست مقابل دشمن ایستادگی کند؛ دشمن احساس کرد که همه سرمایه گذاری ها و نفش آفرینی های سیاسی اش در سرزمین های اسلامی مدفون شدند و باز هم دشمن متعجب شد.
وی با اعلان اینکه رهبر بزرگ انقلاب اسلامی، در عین دلسوزی و شفقتی که دارند در میدان شجاعت هم یک رهبر بزرگ هستند، اظهار داشت: ایشان در عرصه ژرف اندیشی، تدبیر الهی، دشمن شناسی، ایستادگی در قلب یک میدان عظیم جهانی هستند، امروز به صحنه نگاه کنید که این مرد بزرگ چگونه سفینه نجات این امت در این طوفان سهمگین است.
فرمانده سپاه پاسداران افزود: ایشان در نقطه مرکزی تقارن همه فشارهای دشمن با روحیه ایمانی و حسینی ایستاده است و ملتی که با آن بیعت کرده است، قامت برافراشته و سر افراشته است.
وی با اعلان اینکه دشمن فکر می کند که می تواند با سر برآوردن عده قلیلی فریب خورده این عظمت را مورد صدمه قرار دهد، اظهار داشت: دشمن رؤیاهای فراوانی می بیند؛ او دوست دارد مثل گذشته بر سرنوشت ما مسلط شود. آنها دوست دارند مثل گذشته پادشاه ایران را به موریس تبعید کنند و ۴۰ هزار مستشارشان سرنوشت ما را تعیین کنند.
وی افزود: آنها دوست دارند که چهره زنان ما را بی هویت ساخته، مثل زنان غربی کنند، آنها دوست دارند مثل گذشته، سیاست های نیکسون و سیاست های قبلی خلیج فارسی شان را به میدان بیاورند. آنها می خواهند که جوانان ما درگیر فحشا باشند. آنها می خواهند صیانت از ارزش های اسلامی را از روحیه زنان ما بگیرند.
فریاد دشمن، فریاد شیطان است
سلامی افزود: فریادهای دشمن، فریادهای شیطان است چونکه آنها به جنگ خدا و رسول آمده اند که نمادهای شیطانی را بر سیمای جوانان ما بنشانند و جوانان ما را از اسلام و وطن و ولی و ملت خود دور کنند.
وی اضافه کرد: همه باید هوشیار باشند که این توطئه دشمنان ما است. آمریکا می خواهد که آرامش را از خیابان های ما بگیرد و سفینه هایمان را به آسمان نفرستیم. آنها می خواهند که مردم ما به دارو دسترسی نداشته باشندو جوانانمان را در خیابان ها در خون بغلطند. آمریکا می خواهد ملت ایران را تجزیه کنند ولی رویاهایشان محقق نمی شود چونکه ملت ایران ایستاده اند.
فرمانده سپاه پاسداران بیان نمود: زنان ما از حجاب بعنوان حفظ ارزش های والایشان حفاظت و صیانت می کنند و به ندای شیطان پاسخ نمی دهند و جوانان ما بازخواهند گشت. ما می خواهیم که آنها در مقابل مستکبران بایستند و مطمئن هستیم که آنها که فریب خورده اند برگردند.
وی با اعلان اینکه ما توانستیم بر استکبار جهانی پیروز شویم چونکه بحثی برای پیروزی و غلبه کفار باقی نگذاشتیم، اظهار داشت: سرمایه های عظیمی در کشور داریم که باید آنها را پاس بداریم و اگر این سرمایه ها به میدان بیایند ایران به یک قدرت مسلط در دنیا مبدل می شود.
سلامی افزود: امروز در آستانه تبدیل شدن به یک قدرت جهانی هستیم و از هیچ عنصری نگران نیستیم و هیچ چیزی نمی تواند گامهای ما را بلرزاند. فرمایشات رهبر معظم انقلاب زینت بخش این محفل عظیم بود و امیدواریم ایشان را تا عصر ظهور برای امت اسلام با سلامت روزافزون حفظ نماید.1401/08/26
12:33:42
5.0 / 5
426
تگهای خبر: ائتلاف , حكم , طرح , قم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
محفل