یك فعال سیاسی نزدیك به رئیس مجلس:

نوباوه به دنبال وارونه نمایی مبحث است

نوباوه به دنبال وارونه نمایی مبحث است

محفل: به گزارش محفل، یک فعال سیاسی نزدیک به رئیس مجلس دوازدهم اظهار داشت: آقای نوباوه، افترا جعل به آقای قالیباف وارد کرده اند و در همین ارتباط رئیس مجلس از وی شکایت کرده است و این شکایت حاوی مبحث دیگری نیست.


سعید آجرلو، در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به این سؤال که دلیل شکایت رئیس مجلس چه بوده است، اظهار نمود: چند ماه پیش حدود 200 نماینده نامه ای را در پشتیبانی از قوه مقننه و نقد تخریب های هدفمند صورت گرفته به مجلس شورای اسلامی منتشر نمودند و بعد از انتشار این نامه، آقای نوباوه در صفحه توییتر خود مدعی شدند که آقای قالیباف متن نامه میثاق با رهبری از جانب نمایندگان را به نفع خود جعل کرده است.
وی افزود: بعد از این مورد رئیس مجلس از آقای نوباوه شکایت کردند و الان آقای نوباوه باید در دادگاه حاضر شوند و افترا جعلی که به آقای قالیباف وارد کرده اند را اثبات کنند.
آجرلو با رد سخن بیژن نوباوه در خصوص این که شکایت از او به خاطر اجرای وظایف نمایندگی وی بوده، اظهار داشت: افترا جعلی که آقای نوباوه به رئیس مجلس وارد کرده اند جزء وظایف نمایندگی وی نبوده است. این شیوه فرافکنی حتما صحیح نیست. حالا که وقت پاسخگویی رسیده، به جای سخن گفتن در رابطه با اتهامی که وارد کرده، مبحث را وارونه جلوه می دهد.
بیژن نوباوه امروز از شکایت محمدباقر قالیباف از او به افترا نشر اکاذیب اطلاع داد.1401/08/25
08:50:07
5.0 / 5
383
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
محفل