خطاب به مسئولان

رئیسی: امروز وظیفه ما تلاش مضاعف برای گره گشایی از زندگی مردم است

رئیسی: امروز وظیفه ما تلاش مضاعف برای گره گشایی از زندگی مردم است

محفل: به گزارش محفل، رییس جمهور با اعلان اینکه خدمت رسانی سریع و بموقع به مردم سبب افزایش امید و ثبات قدم مردم در دفاع از انقلاب و کشور خواهد شد، خطاب به مسئولان اشاره کرد: امروز وظیفه من و شما تلاش مضاعف برای گره گشایی از زندگی مردم با پیگیری و حل مسائل و مشکلات کشور است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت ضمن قدردانی از حضور و استقبال گرم مردم پاکدشت از دولت اظهار داشت: شهرستان پاکدشت خاصیت های مهمی همچون نزدیکی به پایتخت، قرار گرفتن در راه زوار امام رضا(ع) و همین طور از ظرفیت های بسیار خوبی همچون مراکز علمی، دانشگاهی و حوزوی برخوردارست که توجه ویژه مسئولان سبب رشد و توسعه هرچه بیشتر این منطقه خواهد شد.
رئیس جمهور با اعلان اینکه بنای دولت تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت دار در کشور است، اضافه کرد: پروژه کمربندی پاکدشت و همین طور خط لوله پساب بهداشتی که بهره برداری از آن مساحت زیادی از اراضی کشاورزی منطقه را زیر کشت پایدار خواهد برد با شتاب بیشتری پیگیری خواهد شد.
رئیسی با اعلان اینکه بخش گل و گیاه شهرستان پاکدشت به نحوی پیشرفت داشته که امروز برخی آنرا پایتخت گل و گیاه کشور می دانند، اشاره کرد: متاسفانه هنوز این ظرفیت بسیار باارزش نه فقط به مردم استانهای دیگر که هنوز به مردم تهران هم به خوبی معرفی نشده است. اساسا در صورت شناساندن بخش گل و گیاه شهرستان پاکدشت، این منطقه به یکی از قطب های مهم گردشگری تبدیل خواهد شد.
رئیس جمهور اضافه کرد: اقتصاد گردشگری برای مردم این منطقه هم اشتغال و هم درآمدزایی به همراه خواهد داشت.
رئیسی همین طور به موضوع متروی پاکدشت اشاره نمود و اظهار داشت: باتوجه به نزدیکی این شهرستان به تهران، پروژه مترو یکی از ضرورت هاست اما دستگاه های مسئول نباید برای راه اندازی آن منتظر بودجه بماند، شرکت های مهم و فعال منطقه با مشارکت هم برای راه اندازی این پروژه گام بردارند و دولت هم به سهم خود دراین زمینه مشارکت خواهدنمود.
رئیس جمهور همین طور با اشاره به نیاز شهرستان پاکدشت به استادیوم ورزشی اظهار داشت: حتما لازم است برای جوانان این منطقه کار ویژه ای صورت گیرد و راه اندازی استادیوم ورزشی همچون اقداماتی است که حتما در راستای نشاط و تفریح جوانان پاکدشتی موثر خواهد بود.
رئیسی همین طور در بخش دیگری از سخنان خود در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت، معطلی ۱۷ ساله راه اندازی شهرک امیرالمومنین(ع) این شهرستان به سبب مشکلات اداری را تأسف آور خواند و اظهار داشت: امروز بوروکراسی اداری به یکی از موانع جدی پیشرفت کشور تبدیل گشته که باید هرچه سریع تر مرتفع شود. مسئولان این شهرستان نیز طی مدت یکماهه تعیین شده برای رفع اشکال و واگذاری زمینهای این شهرک به مردم اقدام نمایند.
رئیس جمهور با اعلان اینکه مهم ترین مولفه قدرت ما مردم همیشه در صحنه هستند، اشاره کرد: امروز دشمن در تلاش است که این مردم را مایوس و ناامید کند در چنین شرایطی نیاز است تمام تلاش ما در راستای امیدآفرینی برای مردم با اقدام و عمل بموقع باشد.
رئیسی با اعلان اینکه سیاست بی ثبات سازی و ناامنی کشور همانند سیاست تحریم به لطف خدا و با حضور و همراهی مردم به شکست انجامید، اشاره کرد: این همراهی و ایستادگی مردم برای ما مسئولان مسئولیت آور است که برای برطرف سازی مشکلات پیش روی آنها مجدانه تلاش نماییم.
رئیس جمهور با اشاره به این که خدمت رسانی سریع و بموقع به مردم سبب افزایش امید و ثبات قدم آنها در دفاع از انقلاب و کشور خواهد شد خطاب به مسئولان اشاره کرد: امروز وظیفه من و شما تلاش مضاعف برای گره گشایی از زندگی مردم با پیگیری و حل مسائل و مشکلات کشور است.
منبع:

1401/08/20
14:00:21
5.0 / 5
323
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان محفل
محفل