شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

جنایت به شهادت رساندن تعدادی از فرزندان این مرز و بوم حجت را بر همه تمام کرد

جنایت به شهادت رساندن تعدادی از فرزندان این مرز و بوم حجت را بر همه تمام کرد

به گزارش محفل، در قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری کشور در محکومیت حمله تروریستی در حرم شاهچراغ شیراز با تکیه بر حفظ وحدت ملی، قومی و مذهبی، آمده است: جنایت به شهادت رساندن تعدادی از فرزندان این مرز و بوم حجت را بر همه تمام کرده و راه هرگونه عذرو بهانه ای را بسته و از خواص جامعه می خواهیم با اهتمام به جهاد تبیین با تمام وجود به روشنگری پرداخته وتوطئه های تبلیغاتی دشمن را خنثی کنند.


به گزارش محفل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن این قطعنامه به شرح زیر است:
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
این روزها ایران اسلامی شاهد اتفاقات تلخ وناگواری بوده که مبین عمق کینه استکبار جهانی و مزدورانش از نظام اسلامی ومردم بیدار وهمیشه درصحنه است.
ملت بزرگ وصبور ایران اسلامی طی روزهای اخیر مورد هجمه ی وحشیانه دشمنان و درمعرض جنگ ترکیبی زخم خوردگان از نظام اسلامی قرار گرفته است.
حمله به نوامیس مردم، آتش زدن اموال عمومی و خصوصی، به شهادت رساندن حافظان امنیت و بی حرمتی به ساحت مقدس کلام الله مجید و هتک حرمت مساجد و اماکن و مشاهد شریفه گوشه ای از اقدامات پلیدی است که از سر استیصال، توسط مزدوران استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل صورت گرفته و بی شک هریک از این ها، گناه نابخشودنی است که اساسا توسط مردم غیرتمند و جوانان برومند کشورمان بی پاسخ نخواهد ماند.
گناه عظیم و اقدام پلید حمله به بارگاه ملکوتی و قدسی حضرت احمد بن موسی علیهما السلام و جنایت هولناک به شهادت رساندن تعدادی از زائرین مظلوم این حرم مطهر نزد هر انسان آزاده محکوم و ننگ ابدی را برای عاملان و زمینه سازان این اقدام تروریستی به دنبال خواهد داشت.
ما امروز ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای حضرت امام خمینی (رحمت الله علیه) و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و شهدای عزیز و گرانقدر، موافقت خویش را با موارد زیر با ندای رسای «الله اکبر ـ خامنه ای رهبر» اعلام می کنیم:
۱_جنایتی که درحرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) در شیراز رخ داد؛ قطعه ای از نقشه ی شوم مستکبران ضد ملت بزرگ ایران و مکمل اغتشاشات و آشوب های اخیر است.
ما این جنایت سخیف و شهادت زائرین مظلوم و بی دفاع رابه شدت محکوم کرده وخواستار اشد مجازات برای عوامل پیدا و پنهان و زمینه سازان این جنایت وحشیانه هستیم.
۲_آنانی که طی هفته های اخیر با تحریکات خود زمینه ساز و مشوق فتنه گران شدند؛ دستانشان در خون بیگناهان و گام هایشان در راه آماده سازی این جنایت خونبار بوده و ملت مقتدر ایران هیچگاه آنها را نخواهند بخشید و مسئولین قضایی باید مطابق قانون با آنان برخورد نمایند.
۳- ضمن تاکید بر وحدت ملی، قومی و مذهبی و تشکر از سعه ی صدر مسؤلان محترم نظام اسلامی و نیروهای حافظ نظم و امنیت دربرابر فتنه گران، اعلام می نماییم دیگر صبر و تحمل دربرابر اقدامات این عمال بیگانه جایز نیست و از دستگاه قضایی و مسؤلان حافظ نظم وامنیت می خواهیم بدون کمترین ملاحظه، با قاطعیت با عوامل اصلی فتنه اخیر و شکاف آفرینان در حریم وحدت ملی برخورد قانونی نمایند.
۴- ما متهم اصلی این جنایت ها را حکومت مستکبر و روبه زوال آمریکا ورژیم منحوس صهیونیستی و حکام دست نشانده منطقه ای استکبار (مثلث عبری-عربی- غربی) می دانیم یقیناً این حکام زورگو و جنایتکار خاصه حاکمان سرسپرده منطقه تاوان جنایات سنگین خویش را خواهند پرداخت.
۵_سنگر تعلیم و تربیت و دانشگاه دارای تقدس بوده و دانشجویان و دانش آموزان عزیز آینده سازان کشور و مایه افتخار ما هستند از آنان می خواهیم همچون گذشته ادامه دهندگان راه امام راحل و شهدای عزیز و تحقق بخش رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب بوده و توطئه های شوم عمال استکبار و فتنه گران مزدوررا خنثی سازند.
۶_ درطول این ایام، فتنه گران تلاش کردند به ساحت نورانی ولایت، این رکن رکین اسلام و قوام و دوام نظام و کشور جسارت کنند، ما امروز ضمن تجدید پیمان با حضرت ولی عصر(عج) با تمام وجود اعلام می نماییم دست از نائب برحق ایشان نخواهیم کشید و همچنان استوار و پابرجا، گوش به فرمان منویات و رهنمودهای راهگشا و هدایت های داهیانه‌ی معظم له، تا پای جان و آخرین نفس بوده و از ولایت و ایران قوی و مستقل و آرمان های والای انقلاب اسلامی و اعتقاداتمان در مقابل هجمه‌ی شوم دشمنان دفاع خواهیم کرد.
۷-جنایت به شهادت رساندن تعدادی از فرزندان این مرز و بوم حجت را بر همه تمام کرده و راه هرگونه عذرو بهانه ای را بسته و از خواص جامعه می خواهیم با اهتمام به جهاد تبیین با تمام وجود به روشنگری پرداخته وتوطئه های تبلیغاتی دشمن را خنثی کنند و با صدای رسا اعلام می نماییم در روزهایی که باورها و مقدسات ملعبه دست بیگانه پرستان می شود؛ سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن و نزد خدای بزرگ نابخشودنی است.
منبع:

1401/08/07
08:53:37
5.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
محفل