سرلشكر باقری:

فقط با تجزیه طلب های تروریست برخورد می کنیم

فقط با تجزیه طلب های تروریست برخورد می کنیم

محفل: به گزارش محفل، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: اگر آمریکایی ها نسبت به پهپادهای ایرانی اقدامی داشته باشند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، رییس ستاد کل نیروهای مسلح درباب ادعای انهدام یک فروند پهپاد ایرانی توسط نیروهای آمریکایی در اقلیم شمال عراق اظهار داشت: اگر آمریکایی ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدام داشته باشند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و این حق مقابله و انتقام را برای خود محفوظ می دانیم.
باقری با تأکید بر این که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اطلاعات کامل و دقیقی نسبت به پایگاه های حریر، اربیل و دهوک در عراق دارند اشاره کرد: ما در این مقطع تنها با تجزیه طلب های تروریست درحال برخورد سخت نظامی هستیم و هیچ اقدامی در این مقطع نسبت به آمریکایی ها نداریم و آنها بدانند انتقام این حرکت برای نیروهای مسلح ما محفوظ است و بجای خود و مناسب با آن برخورد خواهیم کرد.
وی اشاره کرد: این ادعای آمریکایی ها درباره ی انهدام پهپاد رزمی جمهوری اسلامی ایران ثابت می کند آمریکا با تروریست ها و تجزیه طلب ها همدست است و درحال همکاری با این گروههای تجزیه طلب و تروریست ها می باشند.
باقری در ادامه با سفارش به کشورهای همسایه که پایگاه های آمریکایی و صهیونیستی در آنها مستقر است، اظهار داشت: اگر اقدام خصمانه ای مقابل جمهوری اسلامی ایران، امنیت ملی و منافع ملی از پایگاه های آمریکایی در کشورهای همسایه اتفاق بیفتد حتما با آن پایگاه ها جواب خواهیم داد.
وی با تأکید بر این که دوستی کشور ایران با کشورهای همسایه یک رسم و رسومی دارد و اگر این رسم و رسوم رعایت نشود باید انتظار پاسخ منطقی و متقابل ما را داشته باشند اظهار داشت: مقابله با هرگونه اقدام دشمنی را حق قانونی خود می دانیم و در همه دنیا این حق وجود دارد و ما از این حق بموقع استفاده خواهیم کرد.
شنبه هفته جاری نیز نیروی زمینی سپاه طی اطلاعیه ای از شروع عملیات انهدام مواضع و محل استقرار گروهک های تروریستی و ضد ایرانی در اقلیم شمال عراق آگاهی داد و اعلام نموده بود که عملیات رزمندگان اسلام در امتداد تضمین امنیت پایدار مرزی و تنبیه تروریست های جنایتکار متجاوز و مسئولیت پذیر کردن مقامات اقلیم در قبال قوانین بین المللی و وظایف قانونی خود ادامه خواهد داشت.1401/07/09
07:40:48
5.0 / 5
379
تگهای خبر: قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
محفل