حاج علی اكبری بیان كرد:

خسارت فتنه انگیزی ها بر گردن استکبار جهانی است

خسارت فتنه انگیزی ها بر گردن استکبار جهانی است

محفل: محفل: رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، با اشاره به اتفاقات اخیر اشاره کرد که این رفتارها اصلا ربطی به ملت ایران ندارد و مناسب با فرهنگ ما نیست و صددرصد داعشی است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری در اجتماع بزرگ امت رسوالله (ص) در میدان انقلاب تهران، اظهارکرد: پرچمی به نام اسلام ناب به نام قرآن به نام دوده در سرزمین ایران با انقلاب اسلامی و با نهضت بزرگ ملت ایران برافراشته شد. نخستین قانون اساسی برمبنای قرآن و عترت یعنی سفارش صریح پیامبر(ص) نوشته شد. این بود حکایت مردمانی که از راه رسیدند. کسانی که عاشق پیشه به قرآن هستند. کسانی که در بین خودشان مهربان و صمیمی هستند و در مقابل دشمن سخت گیر و جدی.
ایشان سپس اظهار داشت: اینک ۴۳ سال است که از این نهضت بزرگ می گذرد، انقلابی که ملت عزیز ایران و ملت بزرگ ایران را بر بال فرشتگان نشاند و بر عرش عزت قرار داد، امروز در هفته دفاع مقدس و در سالروز رحلت پیامبر اعظم و شهادت امام مجتبی(ع) در میدان انقلاب اسلامی گردهم آمدیم و بار دیگر مردم در صحنه هستند.
ایشان سپس اظهار داشت: امروز بار دیگر نسل سلمان و ایرانیان مومن و وفادار اینجا به صحنه آمده و حضور مومنان و صاحبان اصلی این نهضت بزرگ و با عظمت را شاهد می باشیم. امروز میدان انقلاب اسلامی تهران میدان جدیدی برای رویارویی سرنوشت ساز این ملت شریف و وفادار در مقابل جریان استکبار جهانی و جریان کفر و ظلم و استکبار عالم با سرکردگی آمریکای جهان خوار و رژیم صهیونیستی و اذناب آنها است. این میدان امروز میدان رویارویی با دشمنان پلید ملت ایران و دشمنان پلید انقلاب اسلامی است. بازهم مردم در صحنه هستند.
وی افزود: ۴۳ سال مردم همراه با امام راحل و همراه با امام عزیز حاضر بودند. راز دشمنی های زنجیره ای دشمنان را باید در هویت انقلاب اسلامی ببینیم. این همه دشمنی به علت این است که دستگاه استکبار جهانی از این نهضت بزرگ متوالی سیلی خورده است؛ تا آمد از یک سیلی سربرگرداند، سیلی دیگری را از انقلاب دریافت کرد. هیچگاه ملت ما از ضربه زدن به دشمن غافل نبود. حسد، دشمنان ما را دیوانه کرده است. تمدن آنها روبه افول و فروپاشی است. نشانه های زوال اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی آنها را در بر گرفته و روسیاه کرده است. کاهش نفوذ در جهان و در منطقه ما، آنها را منزوی کرده است.
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در ادامه اشاره کرد: آنها ایرانی عقب مانده، وابسته، دست نشانده، زبون، گاوشیرده، گسسته و تجزیه شده و به عبارتی دیگر یک ایرانستان می خواستند. اما به کوری چشم آنها با هدایت ولایت الهی و حمایت مردمان خدایی سرزمین سلمان، الحمدالله ایران امروز با همت ایرانیان عزیز امن، سربلند، متحد و با قدرت گفتن نه به جریان استکبار جهانی، متدین، مهربان، دلبسته به آرمان ها، حاضر در مرز دانش جهانی، مقتدر و دارای قدرت بازدارندگی است. این ایران است که خار چشم دشمنان شده است.
ایشان سپس اشاره کرد: برادران و خواهران به این دشمن سیاه رو باید حق داد که شب و روز نداشته باشد و در اتاق فکر شیطانی خود دائم درصدد ضربه زدن به ما باشند. از روز اول تا الان فتنه های زنجیره ای را دنبال کرده و هر روز به بهانه ای فتنه به پا کرده اند، اما پس از ناامیدی از رویارویی بصورت مستقیم با ایران و حتی جنگ نیابتی که ضرب شصت ملت ما را در دفاع مقدس دریافت نمودند، دیگر نتوانستند در مقابل ملت بزرگ ما مقاومت کنند. پس سراغ فتنه انگیزی نیابتی رفتند.
وی تصریح کرد: فتنه انگیزی نیابتی برای آنها کم هزینه تر است. مقداری هم تجربه کردند. دنبال فرصت بودند. دشمن زبون و زمین گیر شده که در منطقه مقاومت با گفتمان مقاومت و با پرچمداری سردار بزرگ ما حاج قاسم زمین گیر شد و در جاهای دیگر هم بیچاره هستند. روی به این کارها آورده است. در اوکراین هم می بینیم به چه روزی افتادند. وقتی می بینند ملت ایران با دست فرزندان خود راه روشن آینده را دنبال می کند و برای حل مشکلات تصمیم می گیرد و وقتی نفوذ منطقه ای ایران را می بینند و اقتدار بازدارنده ملت را به چشم خود دیده اند و شکوه حضور ملت را در اربعین می بینند، بیشتر ناتوانی خودرا حس می کنند.
حاج علی اکبری اضافه کرد: نشانه ملت ما همانی است که سردار رشید ما گفت ما ملت امام حسین(ع) هستیم. پس خودشان را برای فتنه انگیزی نیابتی آماده کردند. هرچه می توانستند به میدان آوردند و با دندان های فشرده و چشم های پرخون بدنبال انتقام از این ملت بودند. وقتی دیدند شعارهای انقلاب اسلامی زنده است و رییس جمهور ما در سازمان ملل متحد عکس شهید بین المللی صلح و امنیت را بالا می برد، معلوم است چه می کنند.
وی با اشاره به ناآرامی های اخیر اضافه کرد: کاری که در جریان اخیر انجام شد یک کار از قبل آماده شده بود. همه امکانات خودرا به میدان آوردند. جریان امپراطوری رسانه ای خودرا به میدان آوردند. از قبل شبکه های خودرا آماده کردند. عوامل ضدانقلاب از منافقین کودک کش و قاتلان ۱۷ هزار شهید ما تا جریان سلطنت طلب آواره که برای ادامه حیات ننگین خود ناچار به هر نوع خیانتی هستند، را به میدان آوردند، گروهک های پست و رذل را در صحنه به صف کردند. عناصر اراذل و اوباش را که آموزش داشتند. به شیوه های داعشی مجهز کردند. پشتیبانی با سلاح گرم و سرد از این افراد انجام دادند. وضعیت فضای مجازی آشفته هم در اختیارشان بود. تنها دنبال فرصت بودند.
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه اشاره کرد: جریان اخیر یعنی مرگ این بانوی جوان در پلیس امنیت اخلاقی این فرصت را در اختیار آنها قرار داد تا فتنه انگیزی کنند. البته با سرعت و خیلی سریع عمل کردند. این دفعه عجله داشتند و فوری رفتند سراغ کینه ای که نسبت به اصل انقلاب و آرمان انقلاب داشتند و آنرا با عجله رو کرده و وارد میدان شدند و همه مقدمات را حذف کردند.
ایشان سپس تصریح کرد: برادران و خواهران عزیز دیدید که این دفعه با خشونتی وصف ناپذیر به جان ملت ایران افتادند که فقط با تعبیر داعشی می توان از آن یاد کرد. رفتارها اصلا ربطی به ملت ایران ندارد. این رفتارها مناسب با فرهنگ ما نیست. رفتارها صددرصد داعشی است. از آتش زدن اموال عمومی و خصوصی و اتوبوس شهری و آمبولانس تا مغازه های مردم و زندگی مردم مستضعف وطراحی برای کشته سازی و ایراد جراحت به قصد کشت. این شهیدان عزیز ما بصورت عادی کشته نشدند. خبرها خیلی دشوار است. تمام کینه ای که این ناجوانمردان از ملت غیور داشتند را یکجا سر این بچه ها آوردند. این عزیزان مامظلومانه ایستادند و فقط در موضع دفاع بودند.
حاج علی اکبری در ادامه با اعلان اینکه تعدادی از این خبرها را انسان نمی تواند بشنود و قابل تحمل نیست، اظهار داشت: از اهانت به نماد هویت زن مسلمان ایرانی یعنی حجاب و چادر تا اهانت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی که نماد هویت ملی ایرانیان است تا شعارهای ساختارشکنانه تا اهانت به ساحت قرآن پیش رفتند. از همه مشکل تر و آنچه که دل را بیشتر می سوزاند اهانت به ساحت قرآن کریم و حمله به مواکب حسینی و رضوی است. این دفعه با هدف ضربه زدن به امنیت ملی و وحدت ملی ما و ضربه زدن به عفاف حجاب بانوی مسلمان ایرانی به میدان آمدند.
وی با اعلان اینکه چند جمله کوتاه در آخر می گویم، اضافه کرد: این رفتاری است که می بینید و آنرا در گوشه و کنار کشور اسلامی از تهران تا مشهد و تبریز مرتکب شده اند. اما مردم با وفای ما از روز اول صف خودرا از این جنایتکاران جدا کردند. هیچ ظرفیت مردمی این بازی ها نیافت. مردم بصیر و هوشیار ما با روشن بینی و هوشیاری دشمن را این دفعه هم ناکام گذاشتند. اینجا تهران، تهران مقاومت، تهران امام حسین، تهران اربعین، تهران حاج همت، تهران چمران ها و تهران احمدی روشن ها و کاظمی آشتیانی ها است. اینجا میدان انقلاب اسلامی است. مردم ما پس از راهپیمایی با شکوه در نماز های جمعه کشور، اول مهر نیز در اینجا گرد هم آمدند و حرف آنها این است که اولا روشن و صریح به دشمنان اسلام می گوییم ما شما را گم نمی نماییم. طرف ما استکبار جهانی است. ما شما را مسبب اصلی این جنایت هامی دانیم. خسارت این فتنه انگیزی ها و این لطمه ها چه مالی و چه جانی به عهده آمریکا و رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه است و ملت ما بموقع و بجای خود انتقام همه این نامردی ها را خواهد گرفت.
ایشان سپس بیان کرد: پیاده نظام شما و مزدورانی که دیگر ملت ایران آنها را ایرانی نمی دانند خوب می شناسیم. از منافقان کوردل تا ضدانقلاب مزدور تا گروهک های نام و نشان دار و بی نام نشان را به تیغ انتقام می سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی ما و تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند. امروز آمدیم تا بگوییم ما حساب نوجوانان و جوانانی که از روی هیجان و احساسات دراین روزها غفلت کردند و در تور دشمن افتادند را از دشمنان پلید جدا می دانیم. امیدواریم با روش های تربیتی و ارشاد به دامن امام و امت برگردند. این نوجوانان فرزندان ما هستند. برای آنها دعا و طلب هدایت می نماییم. امیدواریم خانواده ها و مجموعه های فرهنگی به فریاد این نوجوانان و جوانان برسند و آنها را مشمول رافت اسلامی می دانیم.
او در آخر بیان کرد: ملت رشید ما از خواص بی بصیرت خیلی دلگیر است. کسانی که با بی بصیرتی و البته برخی با بی مروتی با پول ملت ایران چهره شدند تا در ایام سخت در کنار ملت و در مقابل دشمن باشند. بد امتحان پس دادند. به این ها می گوییم به خودتان بیایید از ملت رشید جدا نشوید. توبه کنید. بااینکه نمی دانم آیا تعدادی از خسارت هایی که به بار آوردید می توانید جبران کنید یا خیر. آمدیم از نیروی حافظ امنیت، فراجا و از مجموعه سربلند نیروی انتظامی که مظلومانه ایستادند و مقاومت کردند و به شهادت رسیدند، تشکر نماییم. امیدواریم خداوند به آنها قوت دهد و دیگران قدر آنها را بدانند. خطاب امروز ما به امام عزیز و عالی قدر یک کلمه است.آقا، عزیز ما با شما و درکنار شما هستیم و همراه با شهیدان تا ظهور حضرت بقیه الله اعظم در کنار شما ایستاده ایم.

منبع:

1401/07/04
11:27:32
5.0 / 5
399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
محفل