سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:

اتفاقات اخیر، جریان سازمان یافته از جانب دشمن بود

اتفاقات اخیر، جریان سازمان یافته از جانب دشمن بود

محفل: به گزارش محفل، لرستان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ضمن اشاره به این که اتفاقات اخیر یک جریان سازمان یافته از جانب دشمن بود، اظهار داشت: صف اغتشاشگران از مردم جدا بوده و تمام اقدامات لازم توسط بسیج مردمی برای مقابله با فتنه گران و دشمنان صورت می گیرد.


مجید منعمی امروز، یکم مهرماه، در حاشیه راهپیمایی مردم خرم آباد در محکومیت هنجارشکنی اخیر در جمع خبرنگاران بیان نمود: این رویداد اولین اتفاق در تاریخ جمهوری اسلامی نیست و بارها از جانب معاندان نظام در برهه های مختلف صورت گرفته است.
وی با تکیه بر این که اعتراضات از خارج هدایت می شود، افزود: حمایت هنرمندان و ورزشکاران و افراد مشهور در کشور به صورت سازمان یافته است و هدف آنان هم ساقط کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی است که به کوری چشم دشمنان این اتفاق نخواهد افتاد.
منعمی افزود: سابقه جنگ هشت ساله با دست خالی نشان داده است در این زمان دشمن نمی تواند به اهداف خود برسد، در این چند روز اخیر اقدامات خوبی انجام شده و امروز هم نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بسیج مردمی با شرکت در راهپیمایی هماهنگی و اقتدار خویش را بار دیگر نشان دادند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اظهار نمود: حاکمیت پشتیبانی می کند اما تمام اقدامات لازم توسط بسیج مردمی برای مقابله با فتنه گران و دشمنان صورت می گیرد و مردم به خوبی می دانند انقلاب اسلامی دوران سخت تری را گذرانده و الان استوارتر از همیشه است.
وی افزود: نظام اسلامی با قدرت اقدامات خویش را پیش خواهد برد و اتفاقات خوبی در دولت درحال رخ دادن می باشد، مراودات خارجی درحال پیشرفت بوده و مواضع رئیس جمهور در سازمان ملل نشان از روشن بودن آینده ایران خواهد بود.
منعمی اضافه کرد: صف اغتشاشگران از مردم جدا است و با هماهنگی و ایستادگی در مقابل معاندان حامی نظام و انقلاب خواهیم بود.
منبع:

1401/07/02
16:41:50
5.0 / 5
602
تگهای خبر: حامی , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
محفل