تاکید آیت الله رئیسی بر پیگیری عملیاتی شدن توافقات سفر به ازبکستان

تاکید آیت الله رئیسی بر پیگیری عملیاتی شدن توافقات سفر به ازبکستان

به گزارش محفل، رییس جمهور درباره ی دستاوردهای اقتصادی اجلاس اخیر شانگهای، اظهار داشت: عملیاتی شدن توافقات خوبی که در این سفر بدست آمد نیازمند پیگیری مجدانه دستگاههای مسئول خصوصاً کمیسیون های مشترک تشکیل شده با کشورهای طرف توافق است.


به گزارش محفل به نقل از خبرگزاری ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت با اشاره به شکوه مراسم اربعین امسال از دستگاه های مسئول خواست خاصیت های منحصر بفرد مراسم امسال و حجم کوشش های انجام شده را برای مردم تبیین کنند.
رئیس جمهور اضافه کرد: مردم و دولت عراق در حد بضاعتشان همکاری و همیاری خیلی خوبی در برگزاری مراسم اربعین امسال داشتند.
آیت الله رئیسی در بخش دیگری از سخنانش بر ضرورت مدیریت هوشمند بازار ارز و بورس اصرار کرد و اظهار داشت: تثبیت این بازارها، آرامش بخشی به زندگی مردم را در پی خواهد داشت.
رئیس جمهور در جلسه امروز اشاره ای هم به دستاوردهای اقتصادی اجلاس اخیر شانگهای داشت و اظهار داشت: عملیاتی شدن توافقات خوبی که در این سفر بدست آمد، نیازمند پیگیری مجدانه دستگاههای مسئول خصوصاً کمیسیون های مشترک تشکیل شده با کشورهای طرف توافق است.
آیت الله رئیسی همین طور با گرامیداشت یاد و خاطره استاد محمدحسین شهریار، شاعر نامدار ایرانی و نیز روز شعر و ادب فارسی، بر لزوم تقویت ارتباطات و تعامل با کشورهایی که با ایران دارای اشترکات تاریخی، فرهنگی و تمدنی هستند، تاکید کرد.


منبع:

1401/06/28
11:45:32
5.0 / 5
585
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
محفل