با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد

بررسی سوالات نمایندگان از وزیر صمت در کمیسیون صنایع

بررسی سوالات نمایندگان از وزیر صمت در کمیسیون صنایع

به گزارش محفل، نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر صمت در جلسه این کمیسیون اطلاع داد و اظهار داشت: فعلاً به وزیر فرصت داده شد و مبحث به صحن ارجاع نشد.


علی جدی در گفت و گو با ایسنا در تشریح جلسه امروز (دوشنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسه امروز کمیسیون که با حضور رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد در ارتباط با سوال از وزیر بود.
وی ادامه داد: در جلسه امروز سه نفر از نمایندگان عضو کمیسیون صنایع سوالات خویش را از وزیر مطرح نمودند و در نهایت به ایشان فرصت داده شد و فعلاً موضوعی به صحن ارجاع نشد.
نماینده مردم شیروان در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه بیشتر مبحث سوالات مطرح شده در جلسه امروز منطقه ای و ملی بود، خاطرنشان کرد: سوال یکی از نمایندگان در مورد فلسفه چند طرح با عنوان پیشگامان بود که از وزیر سوال کردند. سوال بعدی، سوال آقای جلیل مختار نماینده آبادان بود که در مورد منطقه خوزستان مطرح نمودند و در بحث زیرساخت های شهرک های صنعتی بود.
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن در انتها اظهار داشت: امروز آقای پرویز اوسطی نماینده قروه هم در مورد آذربایجان سوال خویش را مطرح نمودند که در مورد حقوق معادن در استان ها اعتراض داشت که چرا به استان ها واریز نمی گردد و در نهایت قرار شد این مورد پیگیری شود.
منبع:

1401/05/25
10:06:17
5.0 / 5
711
تگهای خبر: پیگیری , صنعت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
محفل