در پاسخ به نامه دبیركل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

رهبر انقلاب اسلامی: دشمن غاصب رو به ضعف و مقاومت فلسطین رو به قوت است

رهبر انقلاب اسلامی: دشمن غاصب رو به ضعف و مقاومت فلسطین رو به قوت است

به گزارش محفل به گزارش محفل، حضرت آیت الله خامنه ای در پاسخ به نامه زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مقاومت شجاعانه جهاد اسلامی را سبب ارتقاء جایگاه این جنبش در مقاومت و خنثی شدن خدعه رژیم صهیونیستی و به خاک ساییدن بینی آن دانستند و با تاکید بر لزوم حفظ یکپارچگی همه گروههای فلسطینی، خاطرنشان کردند: دشمن غاصب رو به ضعف و مقاومت فلسطین رو به قوت است.به گزارش محفل به نقل از ایسنا، متن پاسخ رهبر انقلاب اسلامی به نامه زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مجاهد جناب آقای زیاد النخاله دام توفیقه
سلام علیکم،

نامه ی متین و مژده بخش جنابعالی را دریافت کردم. خداوند به شما پاداش نیک دهد و پیروزی نهائی ملت سربلند و مظلوم فلسطین را نزدیک فرماید.

حادثه ی اخیر، افتخارات جنبش جهاد اسلامی فلسطین را مضاعف ساخت و جایگاه جهاد اسلامی را در حرکت مقاومت شکوهمند ملت فلسطین ارتقاء بخشید. شما با مقاومت شجاعانه ی خود، سیاست خدعه آمیز رژیم غاصب را خنثی کردید. شما ثابت کردید که هر بخش از مجموعه ی مقاومت، به تنهائی هم میتواند بینی دشمن را به خاک بساید. شما با پیوند زدن مجاهدت در غزه با کرانه، و دیگر نیروهای مقاومت با حمایتشان از حرکت جهاد، توانستید یکپارچگی جهاد ملت فلسطین را به رُخ دشمن خبیث و خدعه گر بکشید. همه ی اهتمام گروه های فلسطینی در همه ی سرزمین فلسطین باید برای حفظ این یکپارچگی باشد. دشمن غاصب رو به ضعف است و مقاومت فلسطین رو به قوت است، و لا حول و لا قوة الا بالله. ما همچنان در کنار شمائیم. سلام علیکم و العهود بحالها..

سیّدعلی خامنه ای
۲۰ مرداد ۱۴۰۱

زیاد نخاله در نامه خود به حضور گسترده مجاهدان فلسطینی به خصوص جنبش جهاد اسلامی و شاخه نظامی سرایا القدس در سراسر فلسطین خصوصاً در غزه و کرانه قهرمان غربی اشاره و اشاره کرد: با حضور گردانهای مقاومت جهاد، هیچ روزی نمی گذرد مگر آنکه در کرانه غربی درگیری هایی با رژیم صهیونیستی به وقوع می پیوندد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در تشریح وضعیت غزه، به ایستادگی مقتدرانه این منطقه در مقابل رژیم اشغالگر اشاره نمود و درباره ی درگیری های سه روزه اخیر اضافه کرد: ما این درگیری ها را «وحدة الساحات» (اتحاد میدان ها) نامیدیم تا بر اتحاد ملت مان در مقابل دشمنی تاکید نماییم که با تمام قدرت و توطئه هایش اهتمام بر نابودی این اتحاد دارد.

زیاد نخاله با تاکید بر این که در این جنگ سراسر سرزمین اشغالی فلسطین تحت بُرد شلیک موشک های مقاومت جهاد اسلامی قرار داشت، اظهار داشت: این نبرد برآوردهای رژیم صهیونیستی را مختل کرد به گونه ای که آنها ظرف سه روز مجبور به تقاضای ترک مخاصمه و تن دادن به شروط مقاومت شدند.

دبیرکل جهاد اسلامی، نقشه دشمن را ایجاد تفرقه در بین نیروهای مقاومت خواند و اضافه کرد: آنها اعلام نمودند که هدف از جنگ فقط جهاد اسلامی است اما جهاد اسلامی با مبارزه مقتدرانه و شجاعانه خود، حیرت و حمایت کلیه نیروهای مقاومت در منطقه و جهان را برانگیخت و از طرف ملت فلسطین و همه تشکیلات مقاومت و در رأس آن جنبش حماس، مورد تأیید و حمایت قرار گرفت.
دبیر کل جهاد اسلامی این دستاورد مقاومت را مقدمه پیروزی های بزرگ تر ملت فلسطین در آینده خواند و با تشکر از نقش جنبش حزب الله به رهبری جناب سیّد حسن نصرالله و همین طور حمایت و تأییدهای ایران در همه ابعاد به رهبری و هدایت رهبر انقلاب اسلامی اشاره کرد: اگر این حمایتها و ایستادگی مستمر و همیشگی شما نبود، این پیروزی و پیروزی های گذشته به دست نمی آمد.

منبع:

1401/05/20
21:35:02
5.0 / 5
659
تگهای خبر: رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
محفل