وزیر اطلاعات:

حذف ارز ترجیحی اقدامی شجاعانه بود

حذف ارز ترجیحی اقدامی شجاعانه بود

به گزارش محفل وزیر اطلاعات از حذف ارز ترجیحی از جانب دولت بعنوان اقدامی شجاعانه و ستودنی یاد کرد و اظهار داشت: اقدامات وزارت اطلاعات در کنترل بازار ارز رضایت مسئولین کشوری را به دنبال داشته است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در همایش مدیران امنیت اقتصادی و مبارزه با فساد وزرات اطلاعات اظهار داشت: دولت مردمی و انقلابی تمام هم و غم خویش را گذاشته که با اقدامات مؤثر اقتصادی، رضایت مردم و منافع ملّی را تأمین کند و اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها بدین منظور در دستور کار قرار گرفته است.
وی ضمن اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری تصریح کرد: باید یک نگاه تحول گرایانه و اقدامات جهشی در دستور کار قرار گیرد و راهبرد کلان وزارت اطلاعات خشکاندن ریشه فساد است و این حرکت نیازمند اقدامات انقلابی، جهادی و شجاعانه است؛ که مبارزه هوشمندانه با گلوگاه های فساد از تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مردمی دولت انقلابی می باشد که در دستور کار این وزرات خانه قراردارد.
وزیر اطلاعات ضمن اشاره به اقدامات وزارت اطلاعات درمورد کنترل بازار ارز اظهار داشت: اقدامات وزارت اطلاعات در کنترل بازار ارز رضایت مسئولین کشوری را به همراه داشته و بر استمرار این اقدامات تاکید کردند.
خطیب همینطور ضمن اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ضد ملّت ایران اضافه کرد: با اقدامات دولت مردمی و با هماهنگی های بعمل آمده با دیگر قوای کشور، اثرات تحریم بر کشور کاسته شده و موفقیت های خوبی را بدست آورده ایم.
وی با تاکید بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: با حضور فعال رئیس جمهور محترم و پیگیری های مستمر معاون اول رئیس جمهور، دولت تمام تلاش خویش را بکارگرفته تا برای همیشه مساله ارز ترجیحی را حل کند و با استفاده از سامانه ها و شفاف سازی هوشمندانه اقدامات مؤثری را انجام دهد.
وزیر اطلاعات اظهار داشت: مبارزه با فساد باید مقوّم تولید و اشتغال در کشور باشد و نباید هیچ واحد تولیدی به سمت تعطیلی پیش رود و با استفاده از همه ظرفیت ها باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار حرکت کرد و وزارت اطلاعات از کلیه طرح ها و اموری که به معیشت مردم کمک نماید، حمایت می کند و کمک به تولید و ایجاد اشتغال از مهم ترین برنامه های دولت مردمی است.

منبع:

1401/04/25
19:58:14
5.0 / 5
641
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
محفل