از سوی احمد وحیدی اعلام شد

علت تغییر معاون سیاسی وزیر کشور

علت تغییر معاون سیاسی وزیر کشور

به گزارش محفل احمد وحیدی اظهار داشت: معاون سیاسی بنده دکتر خرمشاد به دلیل کسالتی که داشتند و تداوم آن، خود اصرار داشتند که انجام وظیفه در این مسئولیت سنگین برایشان عملی نیست. به همین علت ما انتخاب جدیدی انجام دادیم.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در باره تغییر معاونت سیاسی خود، اظهار داشت: معاون سیاسی بنده دکتر خرمشاد به سبب کسالتی که داشتند و تداوم آن، خود اصرار داشتند که انجام وظیفه در این مسئولیت سنگین برایشان عملی نیست. به همین علت ما انتخاب جدیدی انجام دادیم و دکتر غلامرضا را بعنوان مسئول معاونت سیاسی برگزیدیم.
وی در باره محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی جدید خود اظهار نمود: ایشان تجربیات گسترده ای در حوزه مسائلی سیاسی دارند و در سالهای قبل مسئولیت های مختلفی را در سطح معاون وزیر داشته اند. همینطور هم نفس با سردار شهید سلیمانی بوده اند؛ ازاین رو هم ظرفیت های شخصی ایشان و هم تجربیات مدیریتی و عملیاتی ایشان گران سنگ و خوب است.
وزیر کشور ک با رادیو گفتگو، صحبت می کرد، هجمه رسانه های معاند در مورد این تغییر را بی اهمیت دانست و متذکر شد: رسانه های خارجی همواره انتخاب یک فرد مثبت و مفید و توانمند در مسئولیت های سنگین را برنمی تابند و انتقاد می کنند هرچند برای ما ارزشی ندارند چون معلوم است که آنها به دنبال فهم عمیق از مسائل و انتخاب های ما نیستند.
وی ادامه داد: آنها تلاش می کنند هر چیزی را بعنوان یک دست مایه برای تبلیغ ضد نظام قرار دهند که خیلی کم ارزش و بی اهمیت هستند.
آیین معارفه «محمدرضا غلامرضا» معاون سیاسی جدید وزارت کشور، دوازدهم تیر ماه با حضور احمد وحیدی وزیر کشور برگزار گردید. قبل از وی «محمدباقر خرمشاد» معاون سیاسی وزیر کشور بود که ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ از سمت خود کناره گیری کرد؛ وی ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ با حکم وحیدی این مسئولیت را عهده دار شده بود.
منبع:

1401/04/25
13:20:44
5.0 / 5
708
تگهای خبر: حكم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
محفل