توافقنامه همکاری بین مرکز پژوهش های مجلس و اتاق تعاون ایران به امضا رسید

توافقنامه همکاری بین مرکز پژوهش های مجلس و اتاق تعاون ایران به امضا رسید

در حاشیه مراسم روز جهانی تعاون، توافقنامه همکاری علمی و پژوهشی بین مرکز پژوهش های مجلس و اتاق تعاون ایران از طرف روسای دو طرف به امضا رسید.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، در حاشیه مراسم روز جهانی تعاون، توافقنامه همکاری مشترک علمی و پژوهشی بین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و اتاق تعاون ایران در جهت گسترش همکاریهای دو جانبه، به امضای بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران رسید.
این توافقنامه با هدف ایجاد بستری برای همگرایی و همکاریهای فیمابین به منظور ایجاد شناخت مشترک از مسائل و چالش های موجود حوزه تعاون کشور و بهره گیری از ظرفیت های کارشناسی و نخبگی طرفین در جهت تدوین و نهادینه سازی راهکارهای مطلوب حل مسائل در چارچوب نقش های تقنینی و نظارتی مجلس شورای اسلامی، بین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و اتاق تعاون ایران منعقد شد.
توافقنامه همکاری علمی و پژوهشی بین مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و اتاق تعاون ایران در 7 حرف ماده تدوین شده است.
همکاری مشترک با اتاق تعاون ایران و سازمان ها و موسسات وابسته به آن در تهیه و تدوین پیش نویس طرح ها و لوایح و موضوعات سیاست سیاستی در چارچوب کمیته های تخصصی، ایجاد و تقویت هماهنگی در درک بهتر مسائل و چالش های بخش تعاون و تأمین اسناد و اطلاعات تخصصی مورد نیاز ارکان مجلس شورای اسلامی، اشتراک گذاری داده ها، اطلاعات، مستندات و ظرفیت های سازمانی و تخصصی موجود بین طرفین به منظور تهیه نظام آماری بخش تعاون ایران همچون مفاد این توافق نامه است.
همینطور فراهم نمودن امکانات حضور کارشناسان و پژوهشگران طرفین به منظور افزایش تعامل و ارتباط بدنه کارشناسی و تسهیل در امر در اختیار قرار دادن اطلاعات و امکانات لازم در ارتباط با پروژه های مشترک از دیگر مفاد توافقنامه همکاری علمی و پژوهشی بین مرکز پژوهش ‎های مجلس شورای اسلامی و اتاق تعاون ایران است.1401/04/22
22:13:52
5.0 / 5
700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
محفل