بررسی لایحه تاسیس وزارت بازرگانی در کمیسیون صنایع

بررسی لایحه تاسیس وزارت بازرگانی در کمیسیون صنایع

محفل: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تشکیل جلسه امروز این کمیسیون در ارتباط با لایحه تاسیس وزارت بازرگانی اطلاع داد.


روح الله عباسپور در گفت و گو با ایسنا در تشریح جلسه امروز (سه شنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان نمود: جلسه امروز کمیسیون در ارتباط با این مورد بود که دولت درصدد است لایحه ای برای تاسیس وزارت بازرگانی تفکیک شده از وزارت صمت عرضه کند.
وی با اشاره به اینکه البته این لایحه هنوز به کمیسیون نیامده است، اظهار داشت: ازاین رو کمیسیون صنایع و معادن مجموعه ای از اندیشکده ها را که کار پژوهشی و کارشناسی انجام می دهند دعوت کرده بود تا حسن و قبح این لایحه را بررسی نمایند و ببیند اگر مقرر است دولت لایحه ای را به مجلس بفرستد، پیشاپیش به استقبال آن رفت تا در جریان آن قرار بگیرد که چه محاسن و معایبی دارد.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم در ارتباط با میهمانان حاضر در جلسه امروز این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز مهمانانی از مرکز پژوهش ها، کارشناسانی که سابقه کار در وزارت خانه و در حوزه بازرگانی و تجارت داشته و کارشناسانی از مرکز پژوهش های بازرگانی حضور داشتند.
منبع:

1401/04/21
22:58:13
5.0 / 5
832
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
محفل