معاون اجرایی رئیس جمهور در شورای اداری استان تهران

متناسب با مسائل تهران، طرح ها و پروژه هایی تصویب شده است

متناسب با مسائل تهران، طرح ها و پروژه هایی تصویب شده است

به گزارش محفل معاون اجرائی رییس جمهور اظهار داشت: یافته های ما حاکی از آنست که عمده مسائل استان تهران برمی گردد به حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست، آموزش، انرژی، بهداشت مسائل فرهنگی و لطمه های اجتماعی که متناسب با آنها، طرح ها و پروژه هایی تصویب شده است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، صولت مرتضوی طی سخنانی در جلسه شورای اداری استان تهران با اشاره به اینکه «در استان تهران بازدیدهایی از طرف رئیس جمهوری انجام شده است»، اظهار نمود: مصوبات سفر برمبنای مسئله شناسی هر استان صورت می گیرد و پیش از سفر، همکاران ما در استانداری و ستاد معاونت اجرائی، عمده مسائل استان را شناسایی می کنند.
وی ادامه داد: یافته های ما حاکی از آنست که عمده مسائل استان تهران برمی گردد به حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست، آموزش، انرژی، بهداشت مسائل فرهنگی و لطمه های اجتماعی که متناسب با آنها، طرح ها و پروژه هایی تصویب شده است.
وی تصریح کرد: ما با ۲۷ دستگاه اجرائی توافق داشته ایم و اولویت اول توافقات مان اتمام پروژه های نیمه تمام است و در این جهت در زمینه زیربنایی ۳۵ طرح و در زمینه صنعت هم ۴ طرح در نظر گرفتیم و برای ساماندهی لکه های صنعتی استان تهران پیگیری های در حال انجام می باشد. همین طور در زمینه رفاه اجتماعی ۳۰ طرح را برای اجرا در نظر داریم.
معاون اجرائی رییس جمهوری اظهار نمود: در زمینه بهداشت و درمان که یکی از عمده ترین نیازهای استان تهران است، برای بیمارستان های نیمه تمام سطح استان منابع در نظر گرفتیم و تخت های بیمارستانی بسیاری تا آخر سال به مجموعه تخت های بیمارستانی استان اضافه خواهد شد.
او در آخر اشاره کرد: همین طور در زمینه آب و خاک و کشاورزی ۱۱ طرح و در زمینه اشتغال هم طرح هایی را داریم و در امر ازدواج نیز ۶۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است که به مرور پرداخت می شود.
منبع:

1401/03/05
22:43:56
5.0 / 5
809
تگهای خبر: آموزش , بازدید , پیگیری , تصویب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
محفل