فیروزی پوربادی:

سامانه ثبت نام برای جاماندگان از دریافت یارانه برای همیشه فعال بماند

سامانه ثبت نام برای جاماندگان از دریافت یارانه برای همیشه فعال بماند

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تعیین بازه زمانی معین برای ثبت نام جاماندگان از دریافت یارانه مناسب نمی باشد چونکه این حق مردم است که هر وقت اعتراضی داشتند بتوانند در این سامانه ثبت کنند تا به آن رسیدگی شود.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به لزوم باز بودن سامانه در ارتباط با ثبت اعتراضات مردمی برای دریافت یارانه، بیان نمود: تعیین بازه زمانی شش روزه برای ثبت نام جاماندگان از دریافت یارانه، مناسب نیست؛ چونکه بسیاری از افراد دسترسی به فضای مجازی یا سایر امکانات رسانه ای ندارند. یا امکان دارد در این بازه گرفتار بیماری یا یک مشکل خاص باشند. از نظر بنده این بازه زمانی نباید محدود به شش روز باشد. این یارانه حق افراد جامعه است و باید امکان دریافت آن فراهم شود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: از نظر بنده این سامانه باید کلا باز باشد و مردم هر وقت اعتراضی داشتند بتوانند در آن اعتراض خویش را ثبت کنند. این نوعی کمک به افراد نیازمند است. بسیاری از افراد به آنها یارانه تعلق نگرفته که در شرایط جدید احتیاج به دریافت آن دارند. این حق افراد است و هر زما که اعتراضی دارند باید بتوانند آنرا درسامانه ثبت کنند.1401/03/01
11:30:24
5.0 / 5
829
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
محفل