رئیس جمهور در جلسه هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس:

همه دستگاه های مسئول و نهادهای مالی از کارهای توسعه ای دانشگاه ها حمایت کنند

همه دستگاه های مسئول و نهادهای مالی از کارهای توسعه ای دانشگاه ها حمایت کنند

به گزارش محفل رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دانشگاه تربیت مدرس این ظرفیت را دارد که منویات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت استادانی با سعه صدر، دارای روحیه انقلابی و برخوردار از توانایی های علمی بالا را بطور کامل محقق کند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، پنجاه و نهمین جلسه هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس عصر پنج شنبه در حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی تشکیل شد.
در این جلسه که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نیز حضور داشت، دکتر فرهاد دانشجو رییس این دانشگاه گزارشی از روند فعالیت ها و موفقیت های آموزشی و پژوهشی و نیازهای این دانشگاه برای ایفای نقش بهتر در عرصه های مختلف آموزشی و پژوهشی ارائه کرد.
در ادامه رییس جمهور با اشاره به جایگاه مهم دانشگاه تربیت مدرس در عرصه آموزش، بر لزوم استفاده بهتر از ظرفیت های این دانشگاه در جهت تربیت استادان فرهیخته و مجرب در حوزه آموزش و پژوهش اصرار کرد و اظهار داشت: تلاش کنید دانشگاه تربیت مدرس در کنار کارهای معمول خود، به قطب تربیت استاد و مدرس در کشور تبدیل گردد.
رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی اضافه کرد: دانشگاه تربیت مدرس این ظرفیت را دارد که منویات مقام معظم رهبری در حوزه تربیت استادانی با سعه صدر، دارای روحیه انقلابی و برخوردار از توانایی های علمی بالا را بطور کامل محقق کند.
رئیسی بر لزوم حمایت همه دستگاه های مسئول همچون نهادهای مالی از کارهای توسعه ای دانشگاه ها همچون دانشگاه تربیت مدرس اصرار کرد.
تعیین اعضای کمیسیون دائمی هیات امنا و پارک علم و فناوری، تاسیس پردیس بین الملل دانشگاه در منطقه آزاد اروند، تایید گزارش حسابرسی دانشگاه و تاسیس سازمان توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه تربیت مدرس همچون مصوبات پنجاه و نهمین جلسه هیات امنا با حضور رییس جمهور بود.
منبع:

1401/02/30
14:20:20
5.0 / 5
781
تگهای خبر: آموزش , رهبری , مصوبات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل