فیروزی پوربادی:

مدیریت اسلامی اقتضا می کند مسئولان در میان مردم باشند

مدیریت اسلامی اقتضا می کند مسئولان در میان مردم باشند

به گزارش محفل یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: هدف از مدیریت در نظام اسلامی خدمت به مردم است و نظام اسلامی اقتضا می کند که روحیه مردمی بر مسئولان حاکم باشد.


رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان نظام و چگونگی تقویت خاصیت مردمی بودن در مسئولان، بیان کرد: مردمی بودن یکی از خصوصیات برجسته ائمه (ع) ما است. مردمی بودن برخاسته از سیره ائمه (ع) است. آنها همیشه در میان مردم بودند و امورات زندگی خودرا در کنار مردم می گذراندند. بدین ترتیب همیشه با مردم برخورد چهره به چهره داشتند و به مشکلات آنان رسیدگی می کردند.
ایشان سپس اظهار نمود: از طرف دیگر مدیریت اسلامی اقتضا می کند که مدیران با مردم باشند. این مردمی بودن در وهله اول سبب می شود تا اعتماد مردم به مدیران تقویت شود و در وهله بعدی سبب می شود تا مدیران و مسئولان نظام اسلامی مشکلات مردم را درک کنند. هدف از مدیریت در نظام اسلامی خدمت به مردم است.
نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: برای خدمت به مردم مدیران و مسئولان نظام اسلامی هم باید روحیه مردمی داشته باشند و هم مردم به آسانی بتوانند به آنها دسترسی داشته باشند. بدین طریق می توانند مشکلات مردم را حل کنند یا حداقل شرایط را برای مردم تبیین کنند.
ایشان سپس اشاره کرد: د یکی از خاصیت های مسئولان نظام اسلامی مردمی بودن است. نظام اسلامی اقتضا می کند که مدیران در همه سطوح ارتباط خودرا با مردم حفظ کنند. خدمت رسانی به مردم باید اصلی ترین اولویت مسئولان در نظام اسلامی باشد.
منبع:

1401/01/27
19:50:02
5.0 / 5
817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
محفل