استاندار خراسان رضوی در واكنش به حواشی ورزشگاه امام رضا:

نباید اتفاقات ورزشگاه امام رضا(ع) را به تصمیمات شخص خاصی مرتبط دانست

نباید اتفاقات ورزشگاه امام رضا(ع) را به تصمیمات شخص خاصی مرتبط دانست

خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: باید حرمت امام هشتم در این شهر حفظ شود. بدین سبب اگر بحثی در رابطه با موضوعات مختلف مطرح می شود، به سبب لزوم حفظ این حرمت است و نمی توان آنرا به دستور شخص خاصی مرتبط دانست.یعقوبعلی نظری در جمع خبرنگاران درباب حواشی ورزشگاه امام رضا، اظهار نمود: تصمیماتی که درباب بازی تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان گرفته شده بود، استانی نبود. حضور تماشاگران به تصمیم ستاد ملی کرونا انجام شد و تعیین تعداد و ترکیب تماشاگران نیز بر عهده وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال بود. آنچه که به استان مربوط می شد، برگزاری مسابقه برمبنای تصمیمات اتخاذ شده بود.

وی اضافه کرد: در رسانه ها می خواهند حواشی ورزشگاه امام رضا(ع) را به نماینده ولی فقیه در استان نسبت دهند، در صورتیکه ایشان اصلا در آن مقطع در استان حضور نداشت.

استاندار خراسان رضوی با اعلان اینکه برگزاری مسابقه تیم ملی فوتبال در مشهد مقدس حسن ختام بازی های این تیم پیش از حضور در جام جهانی بود، اظهار داشت: برگزاری این مسابقه در مشهد بمنظور برخورداری تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان از یک فیض معنوی انجام شد.

نظری با اعلان اینکه در مشهد همه امور باید حول فرهنگ رضوی رقم بخورد، عنوان کرد: باید حرمت امام هشتم در این شهر حفظ شود. بدین سبب اگر بحثی در رابطه با موضوعات مختلف مطرح می شود، به سبب لزوم حفظ این حرمت است و نمی توان آنرا به دستور شخص خاصی مرتبط دانست. متاسفانه به سبب عدم رعایت الزاماتی که تصمیم گرفته شد، اتفاقاتی رخ داد.
1401/01/16
10:10:57
5.0 / 5
790
تگهای خبر: خراسان رضوی , طرح , قم , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل