سردار فدوی:

پاسداری از انقلاب جغرافیا نمی شناسد

پاسداری از انقلاب جغرافیا نمی شناسد

به گزارش محفل جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار داشت: پاسداری از هرچه که انقلاب اسلامی با آن مواجه شود بخصوص مباحثی که خبیثان عالم ضد انقلاب انجام می دهند، جزو واجبات سپاه پاسداران است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سردار علی فدوی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز تهران با اشاره به در پیش رو بودن روز پاسدار اظهار داشت: از روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر امام این بود که پاسدارانی برمبنای تعالیم اسلام پرورش دهد تا بتواند از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن پاسداری کند. خدا را شکر چهل و چهارمین سال است وارد آن شدیم و پاسداران عزیز در این چهل و چند سال توانستند به میزان قابل قبول، پاسداری را انجام دهند و در تکالیف خود موفق شوند.
جانشین فرمانده کل سپاه اضافه کرد: دشمنان ما و شیطان بزرگ و آمریکا و هم پیمانان او با خصومتی که با جبهه انقلاب اسلامی دارند به وجود دو عامل اساسی در انقلاب اسلامی که مانع پیروزی و برتری آنها نسبت شده است اعتراف می کنند، که اول ولایت فقیه و دیگری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و آنرا با صراحت اذعان می کنند.
وی تصریح کرد: گاهی خدا این اعترافات را از زبان آنها برقرار می کند تا تمام دنیا از زبان دشمنان اسلامی موفقیت های انقلاب اسلامی را ببینند و بفهمند. مقام آمریکایی گفت ما در هر جای منطقه حضور پیدا کردیم پیش از ما سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آنجا بود. بدین سبب است که پاسداری از انقلاب اسلامی نه جغرافیا می شناسد و نه مبحث.
فدوی اشاره کرد: پاسداری از هر موضوعی که انقلاب اسلامی با آن مواجه شود خاصه عناوینی که خبیثان عالم ضد انقلاب اسلامی انجام می دهند، جزو واجبات سپاه پاسداران است و خدا را شکر در تمام این ۴۳ سال همین مورد هم محقق شده است.

وی اشاره کرد: چیزی از دفاع از حرم در سوریه نگذشته است. همه پاسدارانی که در سوریه حضور پیدا کردند نیروهای جوانی بودند که گذشته را ندیده بودند اما به دنبال آن بودند که آنچه امام به سپاه سفارش کرده بودند در عمل انجام دهند.
جانشین فرمانده کل سپاه با اعلان اینکه در طول تاریخ، اتحادی که حالا دشمنان ضد اسلام دارند بی سابقه بوده است، اشاره کرد: با این وجود حتی نمی توانند یک پیروزی را ضد انقلاب اسلامی نام ببرند ولی ما می توانیم بگوییم در همه توطئه هایی که آنها ضد ما برقرار کرده اند پیروز شده ایم.
فدوی تصریح کرد: زمانی در ایام اول جنگ در خرمشهر با دشمن می جنگیدیم اما خیلی سریع دلدادگان انقلاب اسلامی خارج از خاک های ایران با دشمنان جنگیدند و این توسعه ادامه دارد و در دوردست هایی که نَفَس انقلاب به آنها خورده است، هم عینا مثل ما عمل می کنند.
جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به این که در یمن همه جبهه کفر با مظلومان یمن می جنگند ولی جز شکست نصیبی نداشته اند، اشاره کرد: هم اکنون نزدیک ورود به هفتمین سال جنگ همه مستکبرین با یمن هستیم ولی آنها هرروز شکست خورده اند و این یک قاعده قرآنی است که اگر برای انجام کارتان اصرار داشته باشید، این خداوند متعال است که نتیجه را رقم می زند.
وی اظهار داشت: شکست های دشمنان ما علنی شده بطوریکه همه دنیا و رسانه ها فهمیدند و با همه توانمندی های رسانه ای نتوانستند این شکست‎ ها را بپوشانند. وقتی در قسمت سختِ اقدامات دشمن ضد ما، به قواعد خداوند و تکالیفمان عمل کردیم، خداوند هم بهترین نتایج را رقم زده است.
فدوی اشاره کرد: در همه مواردی که انقلاب و کشور با آن مواجه می شود پاسداران انقلاب به مثابه خدمتگزارترین افراد پای کار می روند و مهم نیست این کار چه باشد، از سیل، زلزله، تا کرونا و هر موضوعی که کشور و انقلاب با آن مواجه می شود پاسداری از انقلاب اسلامی توسط پاسداران یک فرض است و باید صورت گیرد.
منبع:

1400/12/14
11:12:52
5.0 / 5
813
تگهای خبر: قم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
محفل