عضو مجمع نیروهای خط امام

از مذاکراتی که حقوق مردم را تأمین کند حمایت می نماییم

از مذاکراتی که حقوق مردم را تأمین کند حمایت می نماییم

به گزارش محفل عضو مجمع نیروهای خط امام اظهار داشت: فارغ از این که چه دولتی مذاکرات را به نتیجه برساند مهم این است که کشور و مردم از وضعیت فعلی و مشکلات ناشی از تحریم ها و تأثیر آن بر اقتصاد و معیشت روزانه شان رها شوند.


حمید قزوینی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به تازه ترین فعالیت های مجمع نیروهای خط امام اظهار نمود: ما به صورت منظم جلسات شورای مرکزی را برگزار می نماییم و اعضا طی این جلسات نظرات خویش را درباره مسائل روز کشور مطرح می کنند که در مواردی منتج به انتشار بیانیه هم می شود.
وی با یادآوری انتشار بیانیه انتقادی مجمع نیروهای خط امام درباره طرح «صیانت از فضای مجازی» در ایام اخیر، اظهار نمود: هم اکنون فضای سیاسی کشور مشخص است که به چه صورت پیش می رود و چقدر امکان فعالیت وجود دارد. در چنین فضایی احزاب چه اصولگرا و چه اصلاح طلب نهایتا می توانند در حد موضع گیری و بیانیه دادن یا عرضه تحلیل عمل کنند.
قزوینی ضمن اشاره به موضع مجمع نیروهای خط امام در زمینه مذاکرات وین تاکید کرد: طبیعتاً مذاکراتی که بتواند حقوق مردم را تأمین کند و منجر به رفع تحریم ها و کاهش بحران بین ایران و کشورهای دیگر شود، مورد حمایت مجمع نیروهای خط امام است.
این فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: به نظر می آید مجموعه نظام بنا بر این دارند که مذاکرات به نتیجه برسد. پس فارغ از این که چه دولتی این مذاکرات را به نتیجه برساند مهم این است که کشور و مردم از وضعیت فعلی و مشکلات ناشی از تحریم ها و تأثیر آن بر اقتصاد و معیشت روزانه شان رها شوند.
او در آخر اظهار نمود: امیدواریم که تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بتواند در همین چارچوب و با حداکثر موفقیت، منافع ایران و حقوق مردم ما را استیفا کند.
منبع:

1400/12/10
22:25:34
5.0 / 5
771
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
محفل