تقی پور:

عده ای می خواهند مانع تشکیل جلسه کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت شوند

عده ای می خواهند مانع تشکیل جلسه کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت شوند

به گزارش محفل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از آغاز بررسی تشکیل کمیسیون ویژه جهت بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی با کارشکنی های گوناگونی روبه رو شده و عده ای قصد دارند تا با غیبت جلسات کمیسیون را تعطیل کنند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، رضا تقی پور در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ بیان نمود: متاسفم از اینکه بعضی از همکارانم به وظایف خود عمل نکرده و به حق و حقوق نمایندگی آشنا نیستند. از زمان تشکیل کمیسیون مشترک جهت بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی با کارشکنی های مختلفی روبه رو شده ایم. عده ای از دوستان تلاش کردند تا جلسات کمسیون تشکیل نشود.
ایشان در ادامه اظهار نمود: حتی در هفته های گذشته که بودجه در صحن مطرح نبود برخی به جلسات کمیسیون نمی آمدند تا با غیبت جلسات کمیسیون تعطیل شود. نباید اجازه داد تا حرف های خلاف واقع از تریبون مجلس زده شود. در کجای آئین نامه گفته شده تا جلسات کمیسیون ها در زمان بررسی بودجه تعطیل می شود؟
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این دیکتاتوری مدرن است که یک نفر تصمیم بگیرد و بخواهد جلسات کمیسیون را تعطیل کند. امروز بعضی از صحبت ها در مجلس شورای اسلامی خوراک برای رادیوهای بیگانه شد، اجازه دهید مجلس مسیر کارشناسی را طی نماید. اینکه مجلس را به توپ ببندید راهکار نیست دیگران هم موفق نشدند. ما وظیفه خویش را انجام می دهیم.
ایشان در ادامه تصریح کرد: جلسه کمیسیون مشترک برای عرضه گزارش به مردم در مورد عملکرد کارگروه است. چرا ناراحت هستید که می خواهیم به مردم اطلاع رسانی کنیم؟ حال که نتوانستید جلسه کمیسیون را با غیبت تعطیل کنید از طریق دیگری وارد شده اید اما به نتیجه نخواهید رسید. از همه همکاران دعوت می کنم در جلسه کمیسیون حضور پیدا کنند.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا، غلامرضا نوری قلچه در جریان جلسه علنی امروز در تذکری تاکید کرده بود که برپایه آئین نامه داخلی جلسات کمیسیون ها در زمان بررسی بودجه نباید تشکیل گردد اما دوستان در کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت می خواهند در ۴۵ دقیقه برای این طرح تصمیم گیری کنند.
منبع:

1400/12/03
12:27:14
5.0 / 5
943
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
محفل