گرامی مقدم:

اعتماد ملی از مذاکره منجر به رونق اقتصادی حمایت می کند

اعتماد ملی از مذاکره منجر به رونق اقتصادی حمایت می کند

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی  با اشاره به اقدامات انجام شده برای اصلاح اساسنامه حزب، اظهار داشت: هر مذاکره و سیاستی در عرصه خارجی که منجر به رونق اقتصادی کشور شود، مورد حمایت حزب اعتماد ملی خواهد بود.


اسماعیل گرامی مقدم در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه کمیته ها و دفاتر حزب اعتماد ملی فعال می باشند، اظهار نمود: جلسات دفتر سیاسی و کمیته تعامل هر هفته برگزار می گردد.
وی افزود: هم اکنون بیشتر وقت ما صرف اصلاح اساسنامه حزب می شود. کمیته ای بدین منظور در حزب تشکیل شده است و بعد از انجام اصلاحات، در کمیته سیاسی و تعامل بحث می شود سپس به شورای مرکزی می رود.
این فعال سیاسی همینطور با اشاره به اینکه حزب اعتماد ملی مذاکرات وین را رصد و دنبال می کند، خاطرنشان کرد: ما موافق هر مذاکره ای که منجر به رفع تحریم ها شده و در قالب عزت، حکمت و مصلحت کشور باشد، هستیم. ما معتقدیم در مذاکرات است که منافع ملت یا هزینه کمتری تأمین می شود. اگر مذاکرات وین هم به نتیجه برسد، جو روانی تأثیر خویش را بر قیمت ها خواهد گذاشت، منابع ارزی و نفتی ما آزاد شده و ذخایر ارزی هم بیشتر می شود و این عوامل به اقتصاد کشور کمک می نماید. هر مذاکره و سیاستی در عرصه خارجی که منجر به رونق اقتصادی کشور شود، مورد حمایت حزب اعتماد ملی خواهد بود.1400/11/27
19:55:30
5.0 / 5
890
تگهای خبر: اقتصاد , حكم , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
محفل