سخنگوی سپاه پاسداران:

دشمن می خواهد وضعیت فعلی کشور را بحرانی جلوه دهد

دشمن می خواهد وضعیت فعلی کشور را بحرانی جلوه دهد

سخنگوی سپاه پاسداران اظهار داشت: صهیونیست ها باوجود عربده کشی های مختلف جرأت کوچک ترین تعدی به کشورمان را ندارند، چون که پس از دفاع مقدس با دستور و تأکیدات مقام معظم رهبری برای قدرتمند شدن کشور اقدامات مناسبی شده است، تا جایی که امروز صهیونیست ها جرأت دست از پا دراز کردن ندارند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، سردار رمضان شریف قبل از ظهر جمعه ۲۲ بهمن ماه و در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن ورامین طی سخنانی با اشاره به اینکه نام مردم ورامین با نام نهضت اسلامی پیوندی عمیق و وثیق دارد، خطاب به مردم این منطقه اظهار داشت: شما السابقون السابقون هستید.
وی دهه فجر را فرصتی مغتنم برای مرور شرایط پیش از انقلاب و شرایط کنونی دانست و اظهار داشت: دشمن تلاش دارد، با استفاده از رسانه های قدرتمند خود و شبکه سازی های منظم و حرفه ای حقایق انقلاب اسلامی و نهضت امام را بگونه ای که خود می خواهد، به افکار عمومی عرضه کند؛ چون که به خوبی می داند، که ۵۰ میلیون نفر از جمعیت ۸۰ میلیونی کشور شرایط دفاع مقدس و مبارزات انقلابی را درک نکرده اند و در آن زمان نبودند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کم کاری وسیع در حوزه تبیین حقیقت های اسلامی و ماهیت دشمنان نظام را یاد شده قرار داد و اضافه کرد: ما نتوانستیم، چهره واقعی دستاوردهای نظام و انقلاب و راه طی شده ۴۳ سال قبل را همراه با موانع و مشکلاتی که دشمن بوجود آورده بود، به خوبی ترسیم نماییم.
وی افزود: دشمن تلاش دارد، دستاورد نظام اسلامی را نادیده گرفته و چهره رژیم وابسته و منحوس پهلوی را بازسازی کند و مدام بدون اشاره به حقارت محض مردم در دوران پهلوی بر این طبل می کوبد، که نظام برآمده از انقلاب قادر به حل مشکلات مردم نیست، همه شئونات کشور ما در دوران پهلوی در دستان مستشاران خارجی بود.
سردار شریف ملت ایران را بی بهره از ثروت عظیم کشور در زمان طاغوت دانست و تصریح کرد: بر اساس گزارش سازمان بودجه رژیم طاغوت ۷۰ درصد از جمعیت کشور در آن زمان در روستاها بودند، حال آنکه کمترین امکانات گاز، بهداشت و درمان، برق، آب شرب و… برخوردار نبودند، در حالیکه ۷۰ درصد از جمعیت کشور بیسواد بودند، ادعای ورود به دروازه های تمدن را داشتند.
وی کارنامه نظام اسلامی در هر حوزه ای را قابل مقایسه با رژیم طاغوت و حتی دولت های وابسته به آمریکا در عصر جدید ندانست و اظهار داشت: چند روز قبل یکی از اندیشمندان آمریکایی به این امر اعتراف کرد و با سوادی ۹۰ درصد از مردم ایران و برخورداری روستاهای دوردست از نعمت گاز و… را بعنوان سند این امر بیان کرده است.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز و باوجود تمام دشمنی ها دستاوردهای کشور در همه زمینه ها قابل توجه است، شما قدرت نظامی و امنیتی کشور را ببینید، صهیونیست ها باوجود عربده کشی های مختلف جرأت کوچک ترین تعدی به کشورمان را ندارند، چون که پس از دفاع مقدس با دستور و تأکیدات مقام معظم رهبری برای قدرتمند شدن کشور اقدامات مناسبی شده است، تا جایی که امروز صهیونیست ها جرأت دست از پا دراز کردن ندارند و به خوبی می دانند، در پس یک اشتباه چه بلایی بر سرشان خواهد آمد.
وی افزود: دشمن به دنبال زیر سوال بردن گذشته انقلاب اسلامی است، می خواهند وضعیت فعلی را بحرانی و حاصل ناکارآمدی نظام جلوه دهند و امید را از کشور بگیرند، اما به فضل الهی امروز زیرساخت های مستحکم در کشور داریم و در گام دوم انقلاب اسلامی مطابق با نقشه راه گام دوم انقلاب مشکلات حوزه معیشتی و بیکاری را حل خواهیم کرد، در شرایط بدی کشور را از رژیم وابسته طاغوت تحویل گرفتیم و ۴۳ سال برای بازگرداندن عزت و عظمت به کشور راه های صعب العبور را طی کردیم.
این مقام نظامی شکست های پیاپی آمریکا و رژیم صهیونیستی از انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را یاد شده قرار داد و اظهار داشت: امروز از کودتاچیان ضد انقلاب اسلامی، صدام و رژیم بعث، داعش و القاعده و… خبری نیست، هیچ صحنه ای سراغ نداریم، که آمریکایی ها پیروز میدان و ما بازنده باشیم، مشکلات داریم، اما نظام بالنده و قدرتمند اسلامی به تمام مشکلات غالب خواهد شد.
وی با انتقاد از گره زدن ریسمان امنیت برخی کشورهای شیخ نشین به رژیم صهیونیستی بعنوان دشمن درجه یک مسلمانان اظهار داشت: این افراد بدانند، زمانی که آمریکایی ها شیره وجود آنها را بکشند، مانند قذافی ها آنها را به دور خواهد افکند.
شریف تصریح کرد: اگر ایران قدرتمند نبود و امیدی نداشت، ضرورتی نداشت، تا آمریکایی ها هر روز به ایران بپردازند، این همه تلاش و جلسه و وحشت برای چیست، آنها می دانند، با قدرتی متکی بر قرآن کریم مواجهند، باید تلاش در ارتقا کشور داشته باشیم و بدانیم، مردم مهم ترین سرمایه نظام هستند و باید با برنامه عقلانی و مدیریت جهادی رضایت مردم و مقام معظم رهبری را به همراه آوریم.1400/11/22
20:59:22
5.0 / 5
842
تگهای خبر: حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
محفل