نماینده مردم ورامین ، قرچك و پیشوا:

رییس جمهور سال جاری به ورامین و جنوب شرق استان تهران سفر می کند

رییس جمهور سال جاری به ورامین و جنوب شرق استان تهران سفر می کند

به گزارش محفل از تهران نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا اظهار داشت: رییس جمهور به زودی و پیش از اتمام سال جاری به جنوبشرق استان تهران سفر می کند.


حسین نوش آبادی نماینده مردم دیار ۱۵ خرداد در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا بیان کرد: بعنوان نماینده مردم در مجلس که نقش نظارتی دارد، مکررا موضوعات و مسائل موجود را مطرح و پیگیری کرده ام.
وی افزود: متاسفانه منابعی که بتواند پاسخگوی حجم پروژه های عمرانی باشد بسیار اندک است و بخش اعظم پروژه ها به خاطر کمبود اعتبارات بر زمین مانده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عنوان کرد: جلسات و پیگیری های صورت گرفته سبب شد که با کمک دادستان شهرستان، زمین بیمارستان به دانشگاه شهید بهشتی برگردد و بودجه و ردیف ملی داشته باشد.
نوش آبادی مطرح کرد: روز گذشته در مسافرت وزیر نیرو، تامین آب کشاورزی پیشوا از محل پساب تصفیه خانه تهران بررسی گردید و دولت قول داده تا نیمه اول سال آینده شاهد بهره مندی پیشوا از پساب تصفیه خانه تهران باشیم.
نماینده مردم شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا اظهار داشت: رییس جمهور به زودی و پیش از اتمام سال جاری به ورامین و جنوب شرق استان تهران سفر می کند.
منبع:

1400/10/15
20:41:04
5.0 / 5
939
تگهای خبر: پیگیری , دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
محفل