سردار نائینی:

فتنه 88 عامل تحریم های همه جانبه غرب شد

فتنه 88 عامل تحریم های همه جانبه غرب شد

به گزارش محفل رئیس ستاد مرکزی ۹ دی در مورد حوادث سال ۱۳۸۸ اظهار داشت: فتنه ۸۸ کاملا آمریکایی و صهیونیستی بود و عامل تحریم های همه جانبه غرب شد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، علی محمد نائینی در پیش خطبه نماز جمعه امروز(سوم دی ماه) با تسلیت و تعزیت شهادت حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن اظهار نمود: زنده نگه داشتن حماسه نهم دی، ابتکار الهی و حکیمانه رهبری بود. تا با گذشت زمان، این حماسه تاریخی دست خوش فراموشی و تحریف نشود. روزهای سال به صورت طبیعی یکسان هستند، اما شکل گیری اراده ها یک روز را متمایز و الهام بخش می کند.
رئیس ستاد بزرگداشت نهم دی اظهار داشت: حرکت مردم ایران در نهم دی، تجلی قدرت الهی، ولایت مداری، دشمن شناسی، بصیرت، همبستگی ملی و یک واکنش عاشورایی بود. نهم دی، همه آرزوهای دشمن را درهم ریخت. عظمت ملت ایران به معرض نمایش گذاشته شد. نهم دی نشان داد که اگر دششمنان فتنه ای را آغاز کنند، خاتمه دهنده آن ملت ایران خواهد بود.

"عده ای تلاش می کنند با تحریف، فتنه ۸۸ را به یک دعوای انتخاباتی و بد اخلاقی سیاسی تنزل دهند"
سردار نائینی اضافه کرد: اگر با جنگ نرم و غبار آلود کردن فضا و سکوت نخبگان فضا تیره و تار شود، ملت ایران با تشخیص درست به صحنه می آید. اگر تهدید یا تحریم در میدان باشد، مردم ایران پیروز خواهند بود. نور خدا هیچگاه در این سرزمین اسلامی خاموش نخواهد شد. عده ای تلاش می کنند با تحریف، فتنه ۸۸ را به یک حادثه عادی سیاسی، دعوای انتخاباتی، سوء تفاهم و بد اخلاقی سیاسی تنزل دهند. آنها می خواهند با عرضه روایت هایی مخدوش عظمت کار مردم را در ۹ دی، به یک راهپیمایی حکومتی و در طرفداری از یک نامزد انتخاباتی خاص تقلیل دهند.
رئیس ستاد مرکزی ۹ دی اظهارکرد: اگر فتنه درست روایت نشود، جریان فتنه با توجیه و انکار آن روایات خویش را عرضه خواهد کرد و به تعبیر رهبری جای حق و باطل عوض خواهد شد. بنابراین، به دست گرفتن روایت فتنه ۸۸ یک کار جهادی و از مصادیق جهاد روایت است. امروز جنگ روایت، تحریف و جنگ شناختی بعنوان یکی از ابعاد جنگ نرم بسیار جدی است. مهمات این جنگ تولید محتوا و راه مقابله با آن به دست گرفتن روایت حوادث مهم تاریخی از راه رسانه های نوظهور است. این جنگ برای ناامید کردن مردم و در هم شکستن اراده ها است. این جنگ مکتب حضرت امام خمینی(ره)، مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی و دفاع مقدس و سایر حوادث مهم تاریخی را هدف قرار داده است.

فتنه ۸۸ کاملا آمریکایی و صهیونیستی بود
قدرت های بزرگ و دنباله دار تاریخ سران فتنه را در گورستان تاریخ دفن کردند

نائینی با استناد به اعتراف سران کشورهای غربی، اظهار داشت: بر این اساس، فتنه ۸۸ کاملا آمریکایی و صهیونیستی بود. مدیریت فتنه در خارج کشور و رهبران میدانی و پیاده نظام هایشان از داخل یارگیری شده بود. فتنه ۸۸ از جنگ ۸ ساله خطرناک تر بود، چونکه دشمن همه هویت ملت ایران را نشانه رفت. آنها می خواستند به بهانه تقلب دروغین دستاوردهای ملت ایران همچون مردسالاری در انتخابات سالم و متقن را زیر سوال ببرند.
وی تاکید کرد: در فتنه ۸۸ همه گروههای معاند و معارض آمدند. غربی ها همه داشته ها، سرمایه ها و تجربیات خویش را برای فروپاشی نظام به میدان آوردند. نهم دی به ما می گوید که در مقابل پیچیده ترین توطئه ها، با بصیرت، صراحت و قاطعیت و ولایت مداری میتوان ایستاد. رهبران داخلی فتنه با برافراشتن پرچم حضرت امام خمینی(ره) با میراث آن عزیز یعنی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه درافتادند ولی مردم به سرعت از آنها فاصله گرفتند و قدرت های بزرگ و دنباله دار تاریخ آنها را در گورستان تاریخ دفن کردند.

فتنه ۸۸ عامل تحریم های همه جانبه غرب شد
نائینی ضمن اشاره به انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ اظهار داشت: فتنه ۸۸ نه تنها شیرینی این انتخابات را به کام ملت تلخ و دشمن را برای براندازی امیدوارم کرد، بلکه عامل تحریم های همه جانبه غرب شد. ملت ایران همچنان از نتایج فتنه ۸۸ رنج می برند. همینطور این فتنه آزمون تلخی برای بعضی نخبگان کشور شد. برخی نتوانستند صحنه را درست تشخیص بدند. برخی هم با عافیت طلبی و لجاجت و هوای نفس با جریان فتنه همراهی کردند. مدیریت حکیمانه و الهی رهبری در مهار فتنه و آشکارسازی ابعاد آن در جامعه نقش بی بدیلی در باطل السحر کردن فتنه داشت. حقیقت این است که هیچ رویداد و حادثه ای نمی توانست ملت ایران برانگیزد.

رئیس ستاد مرکزی نهم دی با اشاره به اینکه احساسی که در ۹ دی به جریان افتاد با روح عاشورایی در آمیخته شد، اظهار داشت: وقتی امام حسین(ع) و عاشورا عنوان شد، ملت ایران به صورت غیرقابل کنترل برای جمع کردن بساط فتنه به میدان آمدند. واکنش مردم سریع، عاشورایی، ربرگیرنده همه سلایق و اقشار و فقط برای دفاع کامل از اسلام و انقلاب و مقابله کامل با همه داشته های جبهه باطل بود. این واکنش در ۱۳ استان کشور در هفتم و هشتم دی و در سرتاسر کشور همزمان با نهم دی با حضور ۴۰ میلیون برگزار گردید. پیام نهم دی به مسؤلان این است که ملت ایران سرمایه صبور، صادق و پای کار نظام هستند. این ملت را باید شناخت و قدر خدمت به آنها را دانست.
او در آخر با اشاره برنامه های ستاد مرکزی نهم دی از برگزاری تجمع عمومی با رعایت پروتکلهای بهداشتی در سرتاسر ایران اطلاع داد و در مورد برنامه تهران اظهار داشت: ان شاء الله در تهران روز پنجشنبه
ساعت ۱۴: ۳۰ در میدان آیینی امام حسین(ع) جمع خواهیم شد.

منبع:

1400/10/03
20:23:42
5.0 / 5
934
تگهای خبر: انتخابات , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
محفل