امشب آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دوره کاردانی

امشب آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دوره کاردانی

مهلت ثبت نام در مرحله پذیرش فقط با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1400 امشب اختتام می یابد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت ثبت نام در مرحله پذیرش فقط با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۲۴ امشب شنبه ۲۷ آذر اختتام می یابد.
پس متقاضیان می توانند در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت نام و انتخاب رشته مذکور و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.
همین طور آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نموده اند، می توانند در این مهلت باقی مانده نسبت به مشاهده و یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.
اسامی رشته محل های جدید مربوط به مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی کاردانی به کارشناسی بهمن ماه ۱۴۰۰ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده می باشد.
به گزارش محفل به نقل از ایسنا، بیش از این مهلت ثبت نام در مرحله پذیرش فقط با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا ۲۲ آذر ادامه داشت، اما بمنظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نکرده بودند ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام نمایند.1400/09/29
10:28:30
5.0 / 5
1353
تگهای خبر: آموزش , ثبت نام , سایت , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل