در جلسه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور انجام شد

قدردانی از اقدامات وزارت نفت برای تأمین سوخت نیروگاه ها

قدردانی از اقدامات وزارت نفت برای تأمین سوخت نیروگاه ها

به گزارش محفل رئیس جمهور در جلسه هیات دولت از اقدامات وزارت نفت برای تأمین سوخت نیروگاه ها قدردانی کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی پس از ظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت از اقدامات وزارت نفت برای تامین سوخت نیروگاه ها و نیز اقدامات انجام شده برای تجهیز خوابگاه های دانشجویی بمنظور محافظت بیشتر از سلامتی دانشجویان تشکر و قدردانی کرد.
رئیسی به درخواست ها و مطالبات مکرر مردم استان لرستان در جریان سفر وی به این استان درباره سد معشوره اشاره نمود و خواهان تسریع در تعیین تکلیف و اجرای این پروژه شد.
رئیس جمهور در ادامه درباره تاکیدات امروز مقام معظم رهبری در مورد مطالبات پرستاران اظهار داشت: بخشنامه اصلاح تعرفه خدمات پرستاری تصویب و به وزارت بهداشت ابلاغ گردیده و باتوجه به تاکید باردیگر مقام معظم رهبری درباره این مساله باید هر چه سریع تر اجرائی شود. همین طور موضوع فوق العاده خاص و تبدیل وضعیت پرستاران را نیز با فوریت پیگیری کنید.
رئیسی با اشاره به جوسازی های صورت گرفته درباره صادرات برخی کالاها از کشور به کشورهای همسایه گفت: باتوجه به رویکرد دولت سیزدهم در همکاری با همسایگان مسائل پیش آمده با حساسیت و با در نظر گرفتن احتمال کوشش برای تخریب فضای همکاری با همسایگان پیگیری شود.
رئیس جمهور در ادامه با اشاره به تقدیم لایحه بودجه به مجلس شورای اسلامی خطاب به اعضای دولت اظهار داشت: باید فضای همکاری و هم افزایی بین بخش های مختلف دولت و نیز فضای هم افزایی در کلیت دولت درباره مباحث ملی و موضوعات مربوط به اداره کشور همچون اجرای بودجه بیش از پیش تقویت شود.
رئیسی از اعضای دولت خواست تا روابط عمومی های دستگاه های دولتی را به مثابه پل ارتباطی با مردم و بعنوان جایگاهی مهم برای تبیین مسائل دستگاه های دولتی با مردم ببینند و از نیروهایی که بالاترین سطح توانایی ها، سلیقه و توانمندی های لازم برای برقراری ارتباط با مردم را دارند در این جایگاه استفاده کنند.
منبع:

1400/09/22
12:17:35
5.0 / 5
959
تگهای خبر: ابلاغ , پیگیری , تصویب , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
محفل