نایب رییس كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

تیم جدید مذاکرات هسته ای متشکل از نیروهای انقلابی و باتجربه هستند

تیم جدید مذاکرات هسته ای متشکل از نیروهای انقلابی و باتجربه هستند

به گزارش محفل نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بنده به تیمی که به مذاکرات هسته ای اعزام می شوند امیدواری زیادی دارم چون که متشکل از نیروهای خلاق، معتقد به مبانی انقلاب اسلامی و پایبند به اصول انقلاب اسلامی، اهل تجربه و سابقه و... هستند.


ابراهیم عزیزی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، در مورد تیم جدید مذاکرات هسته ای و گام جدی این تیم برای حضور در مذاکرات برای دفاع از حقوق مردم ایران عنوان کرد: یقینا تیم مذاکره کننده تلاش حداکثری برای صیانت از حقوق ملت ایران خواهد نمود و فقط توافقی را مورد تایید قرار می دهد که به نفع جمهوری اسلامی ایران باشد و توافق بد جزو اهدافش نیست.
وی افزود: نباید از یاد برد که طرف مقابل مذاکرات هسته ای یعنی اروپایی ها به علت وابستگی سیاست هایشان به نظام سلطه مورد اعتماد نیستند و باید مذاکرات برجام به صورت دقیق صورت بگیرد.
عزیزی اضافه کرد: تیم جدید مذاکرات هسته ای با یک رویکرد جدید عازم وین می شوند تا مذاکرات برجامی را با متد جدیدی ادامه دهند و بطور قطع این تیم بر اساس منافع ملی و راهبردها و چهارچوب های مشخص کشور در این مذاکرات حضور پیدا می کند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تیم جدید مذاکره کننده هسته ای ایران به علت برخوردار بودن از روحیه انقلابی، هیچ گونه باج خواهی را نخواهد پذیرفت و در تلاش است که با دریافت ضمانت های اجرایی در مورد لغو تحریم ها و همینطور راستی آزمایی، در جهت احقاق حقوق ملت گام بردارد و در این مذاکرات، با عزت و اقتدار ورود پیدا کنند.
وی در انتها تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی با تصویب قانون لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران، برای تیم مذاکرات هسته ای و دستگاه دپیلماسی تولید اقتدار و قدرت کرده است و آنها با دستان پر به میدان مذاکرات می روند و باید تلاش کنند که از این فرصت پیش آمده، بیشترین بهره برداری را برای مردم ایران داشته باشند.

1400/09/08
10:38:21
5.0 / 5
1078
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
محفل