وزیر اطلاعات در مشهد:

باید در خدمت رسانی به مردم، انقلابی و جهادی عمل نماییم

باید در خدمت رسانی به مردم، انقلابی و جهادی عمل نماییم

به گزارش محفل وزیر اطلاعات اظهار داشت: هر جا کار با خدمت بسیجی وار و تلاش جهادی همراه باشد، موفقیت سرافرازی و پیروزی را به همراه خواهد داشت.به گزارش محفل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین خطیب وزیر اطلاعات در جلسه شورای اداری خراسان رضوی با اشاره به این که خدمت بسیجی باید سرمشق مسؤلان باشد، اضافه کرد: فرهنگ بسیجی می تواند کشور را در مقابل توطئه ها، کاستی ها و کمبودها نجات دهد و مسیر رستگاری را نمایان کند.

حجت الاسلام و المسلمین خطیب با تاکید بر این که وزارت اطلاعات خویش را موظف می داند حافظ کیان انقلاب اسلامی و خادم مردم باشد، گفت: وزارت اطلاعات تمام تلاش خویش را در مبارزه با فساد اقتصادی، دشمن ستیزی و هر حرکتی که دشمن در مجموعه نظام انجام دهد، به کار می گیرد.

وی با تاکید بر این که اگر امروز کشوری سربلند و سرافراز در مقابل توطئه ها، خیانت ها و فتنه ها داریم اظهار داشت: این ایستادگی در مقابل قدرت های استکباری را مدیون مردم هستیم.

وزیر اطلاعات افزود: مردم با همراهی، مشارکت و صبوری شان مسیر و بستر پیروزی را فراهم نموده اند.
وی اضافه کرد: گرچه مردمی با سلیقه های مختلف و نگاه های متفاوت داریم؛ اما همه یک ملت هستیم و باید خدمتگزاری را برای همه آنها سرلوحه خود قرار دهیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به این که ما باید بعنوان مسؤلان و خدمتگزاران مردم شرایطی را فراهم نماییم تا آنها بتوانند با مسؤلان ارتباط و تعامل داشته باشند، اظهار داشت: تعامل و رابطه بیشتر با مردم حلال مشکلات است.

خطیب با اعلان اینکه مردم نشان داده اند، مردمی صبور، فهیم و همیشه حاضر در صحنه هستند اضافه کرد: هوشیاری و هوشمندی مردم بالاست و تحلیل های آنها کمتر از مسؤلان نیست.

وزیر اطلاعات خصوصیت مردمی بودن دولت سیزدهم را به حضور در بین مردم دانست و اشاره کرد: به جای این که مردم به مسؤلان رجوع کنند، آنها باید با حضور در بین مردم دغدغه های موجود را پیگیری کنند.

خطیب با اعلان اینکه به قول دوست و دشمن حضور رئیس جمهوری در بین مردم سبب رضایت مندی آنها در شرایط سخت معیشتی شده است، گفت: اگر مردم احساس کنند که مسؤلان دغدغه های آنها را دارند با آنها همراهی می کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به این که دشمن در اتفاقات اخیر به دنبال بهره برداری و به تعبیر خودش به دنبال ایجاد نارضایتی در مردم بوده است، اظهار داشت: همراهی و هم افزایی مسؤلان سبب شد که دشمنان در نقشه های خود شکست بخورند و این پیروزی را مرهون همراهی و صبوری مردم هستیم.

وی اظهار داشت: تحقق شعارهای دولت مردمی سیزدهم همچون عدالت، فساد ستیزی و خدمت به مردم باید سرلوحه تمام برنامه ها قرار گیرد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: دشمن با به میدان آوردن همه توان و ظرفیت های رسانه ای خود یک جنگ ترکیبی ضد کشور را در دستور کار قرار داده است و به دنبال بهره برداری از هر چالش و فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است.

خطیب با اشاره به این که امروز خروج خفت بار آمریکا از منطقه و پیشرفت های کشور در اوج تحریم ها صحنه های مختلفی از سربلندی کشور است که دشمن به آن اعتراف می کند، اشاره کرد: این ها فرصت هایی است که با درایت های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و همراهی مردم محقق شده است.
استاندار خراسان رضوی هم در این نشست اظهار داشت: دستگاه های اجرایی باید سرعت، دقت و کرامت در پاسخگویی نسبت به مردم را رعایت نمایند.

آقای نظری در ادامه اضافه کرد: ما باید به فضل الهی فضای استان را تبدیل به یک فضای کاری مثبت نماییم و همگرایی و هم افزایی را افزایش دهیم.

در این جلسه برخی از نمایندگان تشکل های سیاسی استان مطالب و دغدغه های خویش را با وزیر اطلاعات در بین گذاشتند.
در آخر جلسه، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی انجام شد.

همچنین وزیر اطلاعات با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات خراسان رضوی به صورت مستقیم به تماسهای مردم با سامانه تلفنی ۱۱۳ پاسخ داد.

سید اسماعیل خطیب بعد از شنیدن و پاسخ به برخی از تماسهای مردم، دستورات لازم را برای رسیدگی به درخواست های شهروندان صادر کرد.

وزیر اطلاعات در این سفر با آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی ملاقات و گفتگو کرد.

منبع:

1400/09/05
20:52:26
5.0 / 5
1193
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
محفل