جلسه ستاد ملی مقابله با كرونا

رییس جمهور: ممنوعیت تردد شبانه لغو شود

رییس جمهور: ممنوعیت تردد شبانه لغو شود

به گزارش محفل رییس جمهور با قدردانی از همراهی و همکاری مردم با متولیان مقابله با کرونا گفت: اقدامات بزرگ و ارزشمندی در امتداد واکسیناسیون عمومی و صیانت از جان و سلامت مردم، انجام شده، اما همچنان رعایت شیوه نامه های بهداشتی لازم است و باید از هرگونه عادی انگاری و سستی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی پرهیز کرد.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از روحیه بسیجی دست اندکاران مقابله با بیماری کرونا، گفت: کادر بهداشت و درمان و همه دست اندرکاران با روحیه جهادی و بسیجی در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا مشغول ایثار و فداکاری هستند و با حفظ و تقویت این روحیه می توان بر مشکلات غلبه کرد.
رئیس جمهور اضافه کرد: دغدغه و اولویت اصلی دولت، صیانت از جان مردم است و این مسیر را تا رسیدن به شرایط مطلوب با قوت ادامه خواهیم داد.
رئیسی جدیت در کنترل رفت و آمد بوسیله مرزهای کشور را حائز اهمیت دانست و گفت: وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان وظیفه دارند با حساسیت و جدیت، تردد افراد از مرزها را کنترل کنند.
رئیس جمهور با تاکید بر ادامه اعمال کنترل های هوشمند و تاثیر آن در کنترل بیماری کرونا، اظهار داشت: به هر میزان که ابعاد و حجم کنترل های هوشمند افزایش می یابد، می توان محدودیت های غیر هوشمند را کم کرد.
رئیسی تاکید کرد: باتوجه به واکسیناسیون عمومی، ممنوعیت تردد شبانه در شهرها لغو شود.
منبع:

1400/08/30
11:34:52
5.0 / 5
969
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
محفل