انتصاب رؤسای ستادهای کشوری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

انتصاب رؤسای ستادهای کشوری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

محفل: آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در احکام جداگانه ای روسای ستادهای کشوری انتفاضه و قدس، بزرگداشت یوم الله نهم دی و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را منصوب نمود.


به گزارش محفل به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت الله جنتی نماینده ولی فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور احکام جداگانه ای رمضان شریف را به سمت رییس ستاد انتفاضه و قدس، دکتر علی محمد نائینی را به سمت رییس ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دی و دکتر انسیه خزعلی را به سمت رییس ستاد هفته بزرگداشت مقام زن و روزمادر منصوب نمود.
متن احکام صادره از طرف آیت الله جنتی به شرح زیر است:
جناب آقای رمضان شریف
سلام علیکم
با توجه به پیشنهاد قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و نظر بمراتب تعهد، تلاش، شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جناب عالی را به مدت سه سال بعنوان 'رئیس ستاد انتفاضه و قدس' منصوب می نمایم. امید است ضمن هماهنگی کامل با قائم مقام و همکاری با مراکز ذیربط در انجام وظایف محوله و امور مربوط به بزرگداشت 'روز جهانی قدس' موفق باشید. مزید توفیقات شما را در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و منویات امام راحل عظیم الشأن (رحمت الله علیه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از خداوند متعال خواهانم.

جناب آقای دکتر علی محمد نائینی
سلام علیکم
با توجه به پیشنهاد قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و نظر بمراتب تعهد، تلاش، شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جناب عالی را به مدت سه سال بعنوان 'رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله نهم دی' منصوب می نمایم. امید است ضمن هماهنگی کامل با قائم مقام و همکاری با مراکز ذیربط در انجام وظایف محوله و امور مربوط به بزرگداشت 'روز بصیرت و میثاق امت با ولایت' موفق باشید. مزید توفیقات شما را در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و منویات امام راحل عظیم الشأن (رحمت الله علیه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از خداوند متعال خواهانم.

سرکار خانم دکتر انسیه خزعلی
سلام علیکم
با توجه به پیشنهاد قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و نظر بمراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور بانوان، سرکار عالیه را به مدت سه سال بعنوان 'رئیس ستاد هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر' منصوب می نمایم. امید است ضمن هماهنگی کامل با قائم مقام و همکاری با مراکز ذیربط در انجام وظایف محوله و امور مربوط به 'بزرگداشت این هفته، خصوصاً ولادت حضرت صدیقه طاهره، فاطمه زهرا (سلام الله علیها)' موفق باشید. مزید توفیقات شما را در پرتو توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و منویات امام راحل عظیم الشأن (رحمت الله علیه) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) از خداوند متعال خواهانم.
منبع:

1400/08/29
20:23:08
5.0 / 5
1039
تگهای خبر: نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
محفل