در جریان بازدید از مركز نگهداری، درمان و كاهش آسیب سروش مطرح شد

تاکید رئیس جمهور بر باز اجتماعی کردن مددجویان

تاکید رئیس جمهور بر باز اجتماعی کردن مددجویان

محفل: رییس جمهور بر باز اجتماعی کردن مددجویان مراکز بازپروری تاکید نمود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی بامداد امروز جمعه ضمن بازدید از مرکز نگهداری، درمان و کاهش لطمه های اجتماعی سروش در حاشیه شهرستان ری با مددجویان و مدیران این مرکز به گفت و گو نشست و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
رئیسی اظهار داشت: من قلبا ناراحت می شوم که شما جوانان را اینجا می بینم. همت همه مدیران و مربیان اینجا هم بازگشت شما به جمع خانواده است، شما هم تصمیم بگیرید که دیگر کاری انجام ندهید که باردیگر به این مراکز بیایید.
رییس جمهور گفت: هدف همه این است که شما اعتیاد را ترک کنید و شما هم اراده کنید دیگر سراغ مواد مخدر نروید.
رئیسی با اشاره به نگرانی خانواده ها و مسئولین از بازگشت باردیگر افراد به دامن اعتیاد اظهار داشت: تامین شغل برای مددجویان بعد از بازگشت به جامعه لازم است و اگر مددجویان همت کنند که سراغ اعتیاد نروند، جامعه آنها را به گرمی می پذیرد.
رییس جمهور با اشاره به این که زیبنده تهران و ری نیست که افراد شب ها در آنجا سرپناه نداشته باشند از استاندار تهران و مسئولین شهرری خواست نسبت به حل این مشکل اقدام نمایند.
رییسی با اشاره به این که این عزیزان جزئی از خانواده و عائله کشور هستند اشاره کرد: باید دلیلهای فرهنگی، اجتماعی و خانوادگی گرایش به اعتیاد بررسی شود.
رییس جمهور ضمن بازدید از فاز جدید این مرکز بازپروری اظهار داشت: ان شاءالله با همت شما و برنامه ریزی متولیان، چهره تهران از معتادان متجاهر پاک شود.
گفتنی است روز گذشته نخستین جلسه شورای اجتماعی کشور در دولت سیزدهم به ریاست دکتر رئیسی انجام شد.
منبع:

1400/08/22
11:16:35
5.0 / 5
1029
تگهای خبر: بازدید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
محفل