چمران:

مردم از شوراهای قبلی راضی نبودند

مردم از شوراهای قبلی راضی نبودند

رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: در شوراهای قبلی کسی از افراد انتظاری نداشت که این نکته نشان دهنده این بود که مردم از این شوراها راضی نبودند.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، مهدی چمران در همایش مسؤلان، دبیران و امور بانوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ضمن اشاره به این که باید رابطه‌ی خوبی با مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا شکل بگیرد، اظهار نمود: الان که ابتدای کار شورای شهر است باید برپایه برنامه و اصول میان شورای ائتلاف با شورای شهر تهران رابطه‌ی خوب و صمیمانه ای برقرار شود.
نایب رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هدف فعالیت این شورا را کسب رضایت الهی و مردم دانست و تاکید کرد: شوراها و شهرداری ها ارتباط مستقیم با خدمات شهری مورد نیاز مردم دارند و رضایتی که می توانند برای مردم ایجاد کنند، باعث افزایش رضایت عمومی می شود.
وی خاطرنشان کرد: میتوان اظهار داشت که بدست آوردن رضایت عمومی نیازمند عرضه خدمات مناسب از سوی شوراهای شهر و شهرداری ها است و در غیر این صورت رضایت عمومی حاصل نخواهد شد.
چمران ضمن اشاره به نتایج انتخابات گذشته شوراهای شهر اضافه کرد: حدود ۸۰ درصد منتخبان شوراهای شهر افرادی بودند که توسط شورای ائتلاف معرفی گشتند. بنابراین انتظار مردم از این شورا با شورای قبلی متفاوت می باشد. در شوراهای قبلی کسی از آنها انتظاری نداشت هم چنان که در انتهای دوره مردم با زیر ده صد با آنها مواجه گشتند، که این نکته نشان دهنده این بود که مردم از این شوراها راضی نبودند.
وی ضمن اشاره به تغییر دیدگاه مردم به شوراهای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: با روی کار آمدن نیروهای انقلاب در شوراهای شهر انتظارات مردم از این شورا هم تغییر نمود. در واقع مردم با همان نگاهی که نسبت به شوراهای قبلی داشتند، به شورای فعلی نگاه نمی کنند.
چمران خاطرنشان کرد: در واقع شوراهای شهر باید در جهت رضایت عمومی و دور کردن عوامل نارضایتی تلاش کنند. ازاین رو شورای ائتلاف می تواند در مواردی از قبیل ایجاد رضایت عمومی به شوراهای شهر کمک فکری کند.1400/08/08
10:04:06
5.0 / 5
1229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
محفل