اكرمی:

همفکری همه جریانهای سیاسی برای عبور از مشکلات لازم است

همفکری همه جریانهای سیاسی برای عبور از مشکلات لازم است

عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: گروههای سیاسی باید بتوانند از ظرفیت صداوسیما یا کرسی های آزاداندیشی استفاده و ایده های خویش را برای حل مشکلات کشور طرح کنند تا دولت هم از نظرات منطقی تر و مستدل تر استفاده نماید.


حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا اکرمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به سکوت جریان های سیاسی در ماه های اخیر و سیر نزولی فعالیت احزاب در روزهای بعد از انتخابات اظهار نمود: قسمتی از این امر به شکل گیری دولت جدید باز می گردد که حتما با نگاه جدید و با نظر جدید و تجربه تازه روی کار آمده است و از آنجائیکه از شعارهای این دولت تحول در امور بوده است، همین مورد منجر به گرفتن رویکرد انتظار و رسد شرایط برای احزاب شده تا ببینند آنچه بعنوان دولت سیزدهم شکل می گیرد و تکمیل می شود چه خاصیت هایی دارد.
وی ادامه داد: در آینده و با استقرار کامل دولت سیزدهم، جریان ها و گروههای سیاسی فرصت و امکان کافی خواهند داشت تا خودرا با این دولت هماهنگ سازند و به کمکش بیایند یا در قامت منتقد و ناظر به اظهارنظر درباره اقدامات و فعالیت هایش بپردازند.
اکرمی اشاره کرد: بهتر است در این دوره و باتوجه به شرایط مملکت مان که هنوز با کرونا بطور جدی درگیر است و تحریم ها نیز از دوش آن برداشته نشده، جریان های سیاسی نگاهی هماهنگ با دولت در پیش گیرند تا همه باهم کمک نماییم که به سمت بهبود در کاهش موارد مبتلاشدن به کرونا برویم و وضع اقتصادی نیز یا کوشش های داخلی و اقدامات دیپلماتیک روبراه شود.
عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: ایران به قدری ظرفیت دارد که اگر دوبرابر الان هم جمعیت داشته باشد می تواند از نظر تامین انرژی و ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی موفق باشد پس وقتی این شرایط بطور بالقوه وجود دارد چرا نباید برای یک دفعه هم که شده همه همراه شوند تا مشکلات را حل کنیم؟
اکرمی تصریح کرد: گروههای سیاسی باید بتوانند از ظرفیت صداوسیما برای اعلام نظرات خود استفاده کنند یا کرسی های آزاداندیشی را تشکیل دهند و دورهم جمع شوند و هرکدام ایده های خودرا برای حل مشکلات مختلف کشور طرح کنند و به تبادل نظر بپردازند تا دولت هم از نظرات منطقی تر و مستدل تر استفاده نماید.
عضو جامعه روحانیت در آخر تصریح کرد: اگر همه ما یکدیگر را به بازی بگیریم و این تفکر در کشور رشد کند که حضور دیگری مانع پیشرفت و حضور آن یکی نیست، می توانیم به نتیجه برسیم. اما در صورتیکه هرکس حرف خودرا بزند و به دین و کیش خود باشد آن وقت آینده مطلوبی در انتظار جریان های سیاسی و کشور نخواهد بود.1400/07/24
12:31:40
5.0 / 5
1391
تگهای خبر: اقتصاد , انتخابات , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
محفل