نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با شمخانی

نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی با شمخانی

محفل: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون با دبیر شورای عالی امنیت ملی آگاهی داد.


محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: اعضای کمیسیون امنیت ملی امروز جلسه مشترکی با شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در محل دبیرخانه شورا برگزار کردند.
وی توضیح داد: در این نشست نمایندگان پیشنهاداتی برای ارتباط مستمر و بیشتر کمیسیون امنیت ملی و شورای عالی امنیت ملی مطرح کردند؛ همین طور اولویت های کشور در زمینه امنیت و سیاست خارجی همچون تحولات قفقاز و افغانستان، مسائل اقتصادی، بحث آزمایش زمین و لزوم طراحی و کوشش برای مثبت کردن رشد اقتصادی لوازم آن مورد بحث بررسی قرار گرفت.
وی ابراز امیدواری کرد که نتیجه این جلسه همگرایی کامل بین نهادهای مختلف امنیتی کشور و نزدیک تر شدن تحلیل ها و محاسبات شود چون تصمیمات برمبنای همین تحلیل هاست پس هر چه اجماع نظرات بیشتر باشد تصمیمات نیز دقیق تر و عالمانه تر و در امتداد منافع ملی کشور خواهد شد.
عباس زاده در آخر اظهار داشت: باتوجه به نظرات اعضای کمیسیون و استقبال آقای شمخانی از مباحث مطرح شده، امیدواریم این ارتباطات بیشتر و جلسات تداوم داشته باشد تا شاهد تلاش و هماهنگی و تعامل هم افزا بین دستگاه های امنیتی و سیاست خارجی باشیم، نتیجه همه این ها تامین امنیت بیش از پیش کشور و اقتدار و عزت ملی و منافع ملی خواهد بود.
منبع:

1400/07/21
10:30:05
5.0 / 5
1266
تگهای خبر: اقتصاد , طراحی , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
محفل