وحیدی:

قالیباف معلم مدرسه ایست که گاهی با دانش آموزان شلوغ کار مواجه می شود

قالیباف معلم مدرسه ایست که گاهی با دانش آموزان شلوغ کار مواجه می شود

نماینده مردم بجنورد در مجلس نسبت به حفظ نظم مجلس شورای اسلامی تذکر داد و خطاب به قالیباف اظهار داشت: شما از باب معلمی در اداره مدرسه با دانش آموان شلوغ مواجه می شوید. این مساله موجب زیر سوال بردن مجلس می شود.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، محمد وحیدی در جلسه علنی نوبت بامداد امروز(چهارشنبه) در تذکر بخشنامه ای اظهار نمود: رهبری سفارش کردند که در معرفی کابینه بررسی با سرعت و دقت صورت گیرد. خدا را شاکریم که دست لابی ها از مجلس کوتاه شد و جلسات کمیسیون به خوبی اجرا شد.
نماینده مردم بجنورد در مجلس با استناد به ماده ۲۲ بخشنامه داخلی مجلس اظهار داشت: حفظ انتظام مجلس و شأن و اقتدار نمایندگان از مهم ترین مسائل مربوط به مجلس و جایگاه نمایندگی است. خیلی از نمایندگان در موافقت یا مخالفت صحبت می کنند، گاهی اسامی افرادی را می برند و حرف هایی می زنند که در شأن نمایندگان نیست.
وی همین طور به مسئله حضور پراکنده نمایندگان در صحن علنی اشاره نمود و خطاب به قالیباف اظهار داشت: شما مدیر قوی هستید اما گاها مردم شاهد بی نظمی در صحن علنی هستند. شما از باب معلمی در اداره مدرسه با دانش آموان شلوغ کار مواجه می شوید. این مساله موجب زیر سوال بردن مجلس می شود.1400/06/03
15:32:39
5.0 / 5
1235
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل