موافق وزیر پیشنهادی كشور

حمزه: وزیر پیشنهادی کشور آینده ای مطلوب در افق ۱۴۰۴ برای وزارت کشور ترسیم کرده است

حمزه: وزیر پیشنهادی کشور آینده ای مطلوب در افق ۱۴۰۴ برای وزارت کشور ترسیم کرده است

نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در برنامه های پبشنهادی وزیر کشور بخشی با عنوان چشم انداز وزارت کشور در افق ۱۴۰۴ عرضه شده است که نشان داده است وزیر پیشنهادی برای مسیر راه ارائه شده، آینده ای مطلوب را با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است.به گزارش محفل به نقل از ایسنا، قدرت الله حمزه، نماینده مردم اردل و فارسان در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی بعنوان موافق وزیر پیشنهادی کشور، بیان نمود: در برنامه های پبشنهادی ایشان بخشی با عنوان چشم انداز وزارت کشور در افق ۱۴۰۴ عرضه شده که نشان داده است وزیر پیشنهادی برای مسیر راه ارائه شده و آینده ای مطلوب را با صراحت و شفافیت ترسیم کرده است.
حمزه در ادامه بیان نمود: در فرمایشات مخالف عزیز چند مطلب عنوان شد که نکته برداری کردم آقای دکتر وحیدی در دو مطلب در ارتباط با مواد مخدر و در چند مورد هم در مورد احزاب و نهادها مطلب دارد.
وی اضافه کرد: اگر برنامه های ایشان را مطالعه کنید جامع و کامل است. ایشان نگین درخشانی در دولت سیزدهم هستند. برنامه های که ایشان دارد ضمن اشاره به چهار سطح قوانین مانند اسناد بالادستی، سیاست های کلی نظام، قوانین مصوب مجلس شورای اسلامی و صوبات شوراهای عالی کشور سازمان یافته شده است.
حمزه خاطرنشان کرد: در برنامه های وزیر پیشنهادی محترم ۱۳ مورد از مهم ترین مسایل کشور مانند معیشت مردم، سلامت عمومی، سیاست عمومی و صیانت از محیط زیست است که نشان دهنده اشراف و جامعیت در توجه به مسائل کشور دارد.
نماینده مردم اردل و فارسان اظهار داشت: برنامه های اجرایی مطرح شده در برنامه با عنایت به حوزه های وظایف وزارت کشور سیاسی، امنیتی، نظامی، اقتصادی و دولت الکترونیک شامل ۱۴۸ مورد برنامه است. ضمنا تاکید ایشان بر همکاری جدی با مجلس شورای اسلامی در حوزه تقنینی جهت رفع مشکلات اصلاح قوانین در حوزه های مختلف است.
وی اضافه کرد: دکتر وحیدی به واسطه نقش موثر در تدوین برنامه های پنجم و ششم توسعه سیاست های کلی انتخابات و عضویت در کمیسیون دفاعی و امنیتی مجمع تشخیص مصلحت اشراف کامل و نگاه راهبردی به مسایل سیاست داخلی دارد.
حمزه تصریح کرد: دکتر وحیدی به علت توانمندی های علمی و پژوهشها صورت گرفته در دانشگاه دفاع عالی ملی در حوزه توسعه استان ها، سواحل مکران و طرح جامع کویر رویکرد جامعی در جهت پیشرفت همه جانبه اقتصاد منطقه ای دارد.1400/06/02
22:17:24
5.0 / 5
1150
تگهای خبر: اقتصاد , انتخابات , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
محفل