سخنگوی كمیسیون انرژی مجلس خبر داد

وعده وزیر پیشنهادی بهداشت برای واکسیناسیون کل جامعه هدف ظرف 6 ماه آینده

وعده وزیر پیشنهادی بهداشت برای واکسیناسیون کل جامعه هدف ظرف 6 ماه آینده

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی برنامه وزرای اطلاعات و بهداشت در جلسه بامداد امروز این کمیسیون اطلاع داد.


مصطفی نخعی در گفتگو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز بامداد کمیسیون انرژی مجلس، بیان نمود: در جلسه امروز بامداد کمیسیون وزرای پیشنهادی اطلاعات و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حضور یافته و برنامه های خویش را به اعضای کمیسیون عرضه کردند. اسماعیل خطیب بعنوان وزیر پیشنهادی اطلاعات درمورد برنامه ها، سیاست ها و راهبردهای مدنظر خود توضیحاتی را به اعضای کمیسیون عرضه کردند و نمایندگان هم سوالات و ابهامات خویش را مطرح نمودند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: از آنجائیکه مبحث حراست و حفاظت از تاسیسات و دانشمندان هسته ای بعنوان مساله در رابطه با کمیسیون انرژی برای نمایندگان بسیار مهم بود، همینطور با عنایت به تعرضاتی که در گذشته به تاسیسات و دانشمندان هسته ای شده است، نمایندگان بر لزوم حفاظت از آنها تاکید نمودند که وزیر پیشنهادی اطلاعات هم نقطه نظرات و برنامه های خویش را در این خصوص بیان کرد.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در ادامه خاطرنشان کرد: در حضور بهرام عین اللهی وزیر پیشنهادی بهداشت هم نمایندگان نسبت به واکسیناسیون هرچه سریع تر کل جامعه هدف در مقابل بیماری کرونا تاکید داشتند که وزیر پیشنهادی هم از داشتن برنامه برای انجام این امر طی شش ماه پس از شروع به کار خود، تصریح کرد.
ایشان در ادامه تصریح کرد: وزیر پیشنهادی بهداشت بر ادامه قرنطینه سراسری البته نه به شکل کنونی تاکید داشت. همینطور با عنایت به این که واکسن های تولید داخل، کفاف واکسیناسیون کل جامعه هدف را نمی دهد، قول واردات هر بیشتر و سریع تر واکسن را برای مردم به نمایندگان داد.
منبع:

1400/05/25
13:48:53
5.0 / 5
1189
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل