محمودصادقی:

انجمن اسلامی مدرسین ظرفیت های تخصصی برای کمک به دولت دارد

انجمن اسلامی مدرسین ظرفیت های تخصصی برای کمک به دولت دارد

به گزارش محفل دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها ضمن اشاره به تخصص های این انجمن سیاسی صنفی برای کمک به دولت سیزدهم، اظهار داشت: میزان تعامل احزاب و جریان های سیاسی با دولت بعدی بستگی به نوع رفتار و واکنش دولت دارد که چه میزان از پیشنهادات استقبال کنند.


محمود صادقی در گفت و گو با ایسنا، درباره لزوم تعامل جریان های سیاسی با دولت سیزدهم برای حل مشکلات کشور اظهار نمود: هنوز خیلی چشم انداز روشنی از تعامل با دولت سیزدهم ایجاد نشده است و ما در انجمن اسلامی مدرسین هم دراین زمینه بحثی نداشته ایم.
وی افزود: از جانب دفتر آقای رئیسی و اژه ای تماس هایی با من و برخی از فعالان سیاسی گرفته شده است تا ما پیشنهادات، انتقادات، یا تذکرات خودرا ارائه نماییم. من معتقدم تعامل با دولت بستگی دارد که چقدر توجه به این پیشنهادات جدی باشد و چقدر به آنها ترتیب اثر داده شود. در حقیقت رفتار خود رئیسی موثر است که به چه میزان به این پیشنهادات توجه کند.
این فعال سیاسی در پاسخ به این پرسش که انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه چه توانایی هایی برای کمک به دولت سیزدهم دارد، اشاره کرد: من از موضع دبیر کلی نمی توانم صحبت کنم چون هنوز این مباحث در انجمن اسلامی بحث نشده و مدیریت انجمن دموکراتیک بوده و شخصی نیست. با این وجود ظرفیت های انجمن اسلامی مشخص است. انجمن اسلامی یک تشکل سیاسی، صنفی و دانشگاهی است و ظرفیت های تخصصی بالایی دارد. بتازگی هم در دانشگاه چمران اهواز وبیناری درباره مسائل آب خوزستان باحضور 100 نفر از اساتید دانشگاه برگزار کردیم که پیشنهادات خوبی آنجا ارائه شد.
صادقی در آخر اشاره کرد: ما در بیشتر دانشگاه ها واحد داشته و اعضای انجمن اسلامی هم ظرفیت های تخصصی بالایی دارند اما همانطور که اشاره کردم، میزان تعامل با دولت بستگی به نوع رفتار و واکنش آنها دارد که چه میزان از پیشنهادات استقبال کنند.
منبع:

1400/05/09
21:53:33
5.0 / 5
938
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
محفل