سفیر ژاپن در ایران خبر داد:

اهدا و ارسال 1 و هشت دهم میلیون دز واكسن دیگر از ژاپن به ایران

اهدا و ارسال 1 و هشت دهم میلیون دز واكسن دیگر از ژاپن به ایران

به گزارش محفل سفیر ژاپن در ایران از اهدا و ارسال ۱.۸ میلیون دز واکسن دیگر از ژاپن به ایران در تاریخ ۸ مردادماه اطلاع داد و اظهار داشت: مبارزه با ویروس کرونا یک مبحث اضطراری برای جامعه جهانی است و امیدواریم که اهدای این واکسن ها به پیشگیری از شیوع کرونا در ایران کمک نماید.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وبدا، آیکاوا کازوتوشی، در حاشیه بازدید از محل تزریق واکسن های اهدایی دولت ژاپن، اظهار داشت: کشور ژاپن تحت پروژه «حمایت لست وان مایل (Last One Mile)» اهمیت زیادی نسبت به حمایت همه جانبه از ارسال تا تزریق واکسن های اهدایی دولت ژاپن به شهروندان کشورهای گیرنده واکسن، قائل است.
وی اضافه کرد: تقریباً بعد از گذشت تنها دو هفته از زمان اعلام جناب آقای موتگی، وزیر امور خارجه ژاپن در تاریخ ۱۳ ژوئیه در مورد اهدای واکسن، امروز در یکی از مراکز بهداشتی، شاهد تزریق واکسن های اهدایی ژاپن به شهروندان ایرانی بودم و از دیدن این صحنه بسیار شادمان شدم.
آیکاوا کازوتوشی بیان نمود: محموله اول واکسن های اهدایی در تاریخ یکم مردادماه به ایران رسید و ۱.۸ میلیون دز هم هشتم مردادماه به ایران خواهد رسید.
سفیر ژاپن در ایران خاطرنشان کرد: مبارزه با ویروس کرونا یک مبحث اضطراری برای جامعه جهانی است و امیدواریم که اهدای این واکسن ها به پیشگیری از شیوع کرونا در ایران کمک نماید.منبع:

1400/05/08
12:10:23
5.0 / 5
1542
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان محفل
محفل