رئیسی در نشست با كمیسیون های تخصصی مجلس:

من به آینده كشور بسیار امیدوارم

من به آینده كشور بسیار امیدوارم

محفل: نشست کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با رییس جمهور منتخب پس از ظهر امروز سه شنبه با حضور حدود 200 نفر از نمایندگان مجلس اجرا شد.


به گزاش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دفتر رییس جمهور منتخب، در این جلسه که در آستانه عید سعید غدیر خم برگزارشد، ۱۶ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک انتخاب آیت الله رئیسی، به تشریح اولویت های تخصصی کشور و ارائه راهکارهای پیشنهادی کمیسیون خود در پیشبرد برنامه های دولت سیزدهم پرداختند.
رییس جمهور منتخب نیز در این جلسه با تاکید بر تخصص، دغدغه مندی و دلسوزی نمایندگان مجلس، از تشکیل جلسات مشترک میان دولت و مجلس استقبال کرده و اظهارداشت: دولت و مجلس باید به اولویت ها توجه داشته باشند و با نگاهی متوازن در تمامی حوزه ها، نه فقط یک بخش و یا قشر خاصی از جامعه، بلکه تمامی آحاد مردم را مدنظر قرار داده و رفع مشکلات و دغدغه های ایشان را با فوریت پیگیری نمایند.
آیت الله رئیسی اشاره کرد: من به آینده کشور بسیار امیدوارم و اطمینان دارم بواسطه داشتن سرمایه عظیم مردم و برخورداری از ظرفیت تمامی بخش ها، برون رفت از سختی ها و محدودیت های موجود، ممکن و دست یافتنی است.
دکتر رئیسی اظهار داشت: اعتقاد دارم ما باید در جهت رفع مشکلات و گرفتاری های مردم همراه باشیم و دوشادوش یکدیگر به طور جهادی و شبانه روزی تلاش نماییم وضعیت را به نفع زندگی مردم تغییر دهیم.
آیت الله رئیسی با اعلان اینکه همکاری دولت آینده، مجلس شورای اسلامی و همه بخش ها و نهادها می تواند به گشایش در زندگی مردم بیانجامد، گفت: همراهی و همکاری برای رفع مشکلات و گرفتاری های کشور اقدامی افتخارآمیز و انقلابی است. این همکاری باید مردم را امیدوارتر و سرمایه اجتماعی را افزونتر کند.
در این نشست که در امتداد تعاملات و همکاریهای متقابل میان مجلس و دولت سیزدهم برگزار شد، روسا و اعضای کمیسیون های آموزش و تحقیقات، اجتماعی، اقتصادی، امنیت ملی و سیاست خارجی، انرژی، برنامه و بودجه، بهداشت و درمان، شوراها و امورداخلی، صنایع و معادن، عمران، فرهنگی، کشاورزی، اصل نود، حقوقی و قضایی و همین طور فراکسیون روحانیت و فراکسیون بانوان به بیان نظرات و ارائه راهکارهای خود پرداختند.
منبع:

1400/05/05
23:47:32
5.0 / 5
1414
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , پیگیری , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
محفل