حسن بیگی اعلام كرد

افزایش ۸ درصدی مشاركت استان تهران در انتخابات

افزایش ۸ درصدی مشاركت استان تهران در انتخابات

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران ضمن اشاره به افزایش ۸ درصدی مشارکت شهروندان استان تهران در انتخابات ۱۴۰۰ اظهار داشت: هیچ صندوق رای در استان ابطال نشده است.


به گزارش محفل به نقل از ایسنا، شکرالله حسن بیگی در جلسه تقدیر از بخشداران و معاونین سیاسی فرمانداری های استان تهران عنوان کرد: برای اولین بار به لطف استاندار تهران جلسه تقدیر از عوامل اجرایی انتخابات برگزار شده که جای تشکر دارد.
وی افزود: با همفکری و هماهنگی در انتخابات ۱۴۰۰ یک صندوق رای در انتخابات ریاست جمهوری، میاندوره ای مجلس و میاندوره ای خبرگان باطل نشد و شکایت مستند، منطقی و اثرگذار در رای نامزدها نداشتیم.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اظهار داشت: برگزاری چهار انتخابات با ۷ هزار شعبه دریافت رای شرایط ویژه ای می طلبید که خوشبختانه انتخابات به شکل مطلوب و مطابق قانون برگزار شد؛ در مورد برخی موارد مطرح شده در انتخابات شوراهای شهر هم اقدامات لازم پیگیری می شود و قانون صراحت دارد.
حسن بیگی سپس با اشاره به اینکه صدمه شناسی انتخابات انجام شده است، اظهار داشت: ستاد انتخابات استان ۳۰ جلسه با ۲۷۹ مصوبه داشته و در شهرستان ها هم ۶۳۵ جلسه با ۳ هزار و ۶۸۸ مصوبه را شاهد بودیم؛ همینطور ارسال اخبار به شکل منظم انجام شده و ۱۳۰ هزار و ۱۸۵ خبر از فرمانداری ها به سامانه خبر ارسال و به وزارت کشور ارسال شد.
وی همینطور ضمن اشاره به هدف گذاری جهت ارتقا رتبه استان تهران از رتبه چهارم به رتبه اول بیان نمود: در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت ۸ درصد نسبت به انتخابات سال ۹۸ افزایش پیدا کرده است.1400/04/23
19:23:05
5.0 / 5
1148
تگهای خبر: انتخابات , پیگیری , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان محفل
محفل